Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Старата ми видео карта се повреди , защото беше вече на възраст и сега живея на карта от приятел на баща ми , а тази е още по стара и от повредената. Разгледал съм няколко видео карти , но не знам коя ще е най-подходяща . Много  ще съм благодарен ако някой ме посъветва как да постъпя. Ще постна по-долу снимка на компонентите на компютъра и линкове към трите видео видео карти за които става дума . Смятам да използвам картата за action/adventure игри като Assassim's Creed и подобни , в същност всякакви игри от LoL до Minecraft , но не и игри със стрелба. Благодаря предварително на всеки , който обърне внимание на моя въпрос и весели празници. 

Ето линковете и компонентите :  http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=48092

http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=50324

http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=49505

post-20467-0-65490900-1387476983_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора няма да спъва каквото и да вземеш та всичко опира до захранването което не е ясно какво е и колко пари ти се дават.

пс. Гледай в Скай и Никем и ще спестиш пари или ще вземеш по-добра карта за същите. Под моста цените са без ддс. 

Ако няма да пазаруваш през фирма гледай четвъртата колонка - http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/pricelist.pl

Демек първата струва 363 лв. та да разбираме ли че това е бюджета?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора няма да спъва каквото и да вземеш та всичко опира до захранването което не е ясно какво е и колко пари ти се дават.

Доколкото виждам е FSP 650W.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пс. Гледай в Скай и Никем и ще спестиш пари или ще вземеш по-добра карта за същите. Под моста цените са без ддс. 

Ако няма да пазаруваш през фирма гледай четвъртата колонка - http://www.cmm.bg/cgi-bin/most/pricelist.pl

Демек първата струва 363 лв. та да разбираме ли че това е бюджета?

Бюджета е до 400 лв. , а за захранването  както казва XECUTIONER е FSP 650W

Редактирано от azdiaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB R9 270X GV-R927XOC-2GD-GA BF4 390.00 лв. с ДДС

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мост ще пазарувам през фирма и цената е по добра от никем.

искам да знам коя карта си заслужава  660 , 270х или 7870

Редактирано от azdiaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мост ще пазарувам през фирма и цената е по добра от никем.

искам да знам коя карта си заслужава  660 , 270х или 7870

270X е най- добрата от трите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам 270Х в Мост има само 270. Тая на GB за 358 лв. и на Асус за 401 лв.

Иначе да 270Х (тази дето е предложил Нико) е най-добрия вариант.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А щом ще ползваш голяма виж дали няма да успееш да се вместиш за една GTX760, която е още по-добра от 270X.  В emag в момента има това - Gigabyte nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E за 430лв. е невероятно добра оферта.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А щом ще ползваш голяма виж дали няма да успееш да се вместиш за една GTX760, която е още по-добра от 270X.  В emag в момента има това - Gigabyte nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E за 430лв. е невероятно добра оферта.

От там също може да се вземе върху фирма(за em*g говорим) под юридическо лице. За 431(360 лв. без ДДС) лв. си е оферта! Линка може да не ви се отваря, но за целта просто след като ви се отвори отделния браузър, цъкате върху линка с мишката и ентер за рефреш на линка(страницата) и дотам.

Или: Видео карта Gigabyte nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tрябва да се отбележи, че 760 побеждава 270Х, само когато е 1080 резолюцията, но по- висока от 1080, 270Х побеждава 760.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Благодаря ви много за помоща, поръчах GB760 на Емаг и утре ще я доставят :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.