Премини към съдържанието
crazyeddy9494949494

Препоръка за таблет около 500-600 лв

Препоръчан отговор

Здравейте ,малката ми братовчедка се обърна към мен за избор на таблет ,без да подозира ,че самият аз нямам бегли познания за тях. Затова пиша във великата КАЛДА ,която толкова пъти ми е помагала :)  Видях ,че едно момче е пуснало почти идентична тема ,но търси по евтин модел ,а аз в диапазона 500-600лв. Момичето ще го ползва предимно за интернет и гледане на филми,картинки и т.н. Надява се и да има хубава камера. Да обобщя:качествен с възможно по-голям екран,памет и читава камера. Мислех си за Asus Google Nexus 7 (2013) ,но какво разбирам аз :biggrin:

Предложения ? :eek:

Редактирано от crazyeddy9494949494 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но както казах,братовчедка ми иска да е с по-голям екран и мен това ме възпира. Нещо кадърно около 10-инча може ли да се измисли или?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но както казах,братовчедка ми иска да е с по-голям екран и мен това ме възпира. Нещо кадърно около 10-инча може ли да се измисли или?

Ако ще е с по-голям екран, сигурна ли е, че не иска лаптоп, а не таблет... То смисъла на таблетите е точно в това, да са малки, леки и удобни, а за тези пари, по-добро от Nexus 7 (2013) няма. Ако ще е 10", то ще е някакъв компромис с едно или друго, ако ще е за същите пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това и казах, но с момиче и то 7-ми клас няма смисъл да спориш :help wanted4: Ако можете предложете все пак някой 10-инчов, с комприс може би откъм мощност :eek:  понеже -снимки,филми ,интернет...не мисля ,че и трябва много мощност. Да мога накрая да и предложа 2та варианта и вече малката сама да си избира. (иначе благодаря за помоща до тук :bye1: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това и казах, но с момиче и то 7-ми клас няма смисъл да спориш :help wanted4: Ако можете предложете все пак някой 10-инчов, с комприс може би откъм мощност :eek: понеже -снимки,филми ,интернет...не мисля ,че и трябва много мощност. Да мога накрая да и предложа 2та варианта и вече малката сама да си избира. (иначе благодаря за помоща до тук :bye1: )

Не бързайте с покупката, до Коледа има още време...За тези пари може да се вземе някой 10 инчов таблет и със 3G, с добра разделителна способност щом ще се гледат филми...В ръцете си държа Samsung Galaxy Tab 2 10.1 който го купих преди 5 мец.за 600лв. Сега може да се намери и за 500лв.и по-малко. А вече на пазара има и Galaxy Tab 3 10.1 . Но има толкова много производители с добро качество... Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам тези двата;1. ASUS MeMO Pad 10 - 499 лв.2. Asus MeMO Pad FHD 10 син 619 лв. От таблет.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-добрите варианти под зададения бюджет и с класа над другите предложения е

Acer Iconia А3-A10 с 10.1-инчов IPS дисплей

4-ядрен процесор, 32GB памет и най-мощната батерия 7300 mAh!

Поздрави и Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто е на LG, и като цена, и като х-ки, и като размер.

http://tablet.bg/tablets-lg-G_Pad-LGV500B

Имах 10 инчов, после и 7... ами първият е голям за мобилност, вторият вече идва малко малък, а на LG е перфектния размер (според мен) + малките рамки.

Редактирано от SeeKnDestroY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най-доброто е на LG, и като цена, и като х-ки, и като размер.

http://tablet.bg/tablets-lg-G_Pad-LGV500B

Имах 10 инчов, после и 7... ами първият е голям за мобилност, вторият вече идва малко малък, а на LG е перфектния размер (според мен) + малките рамки.

Много е добро, съглaсен съм, аз ползвам такъв в момента за тестове и отзиви, но батерията му пада бързо: държи около 6 часа и половина, на Новия Нексус за сравнение държи около 10 часа, а за Acer Iconia А3-A10 7300 mAh да не говорим за издържливостта при тази батерия :)

Редактирано от Asus Sofia Retailer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ! :)  Малката си избра Acer Iconia А3-A10 с 10.1-инчов ,големият екран с 32гб памет и дългодържащата батерия за 500лв надделяха. Благодаря ви много за препоръките и помоща :wors: ,весели празници ! :beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да постнеш, някоя снимка да видим нещо новичко. С здраве да си го ползва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.