Премини към съдържанието
chakalcheto_pz1

Програма за инфо на интернет процеси.

Препоръчан отговор

Първо добър ден/вечер.

Искам да попитам за такава програма като "fiddler"

Да но тя показва в интернет браузъри, а на мен ми трябват в процеси примерно скайп, лол, цс. и други.

Трябва ми инфото да е нещо подобно да ми дава информация за Ип адреса на сървара или сайта дето се свързва. Час 

дата подобни благодаря за отделеното време. Търсих много но неможах да намеря дано ми помогнете затова пуснах тази тема. :)

Сетих се.. Като в някой програми искат да проверат лиценза си в саит или сървар е това ми трябва да видя към кой сървар се свръзват и ип адрес. Неми трябва за подобна цел сетих се и написах може някой да има какво да каже :). Чакам с нетърпение отговори.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се работи с това чудо ? Запознат съм с много програми но ??

Тази програма прихваща трафика и след това вие можете да го анализирате, да видите в конкретно време каква връзка е осъществена, каква информация е предадена, приета и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с този текст - "как се работи с wireshark" в гугъл и след това кликваш на първия линк , а има информация за програмата и в wikipedia (Българската)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това първото го видях добре благодаря много за помощ-а Приятен ден да сте живи и здрави ! :)ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :)

може да заключвате ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.