Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Как да запиша повече от 20 песни(80мин.)на диск.Теглих неро и не става или аз незнам как става с нея, защото ми изкарва прозорец, че информацията ми трябва да е не повече от 100мв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записваш като mp3 компилация, а не Audio CD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От нерото избираш първата опция CDRom (ISO). Препоръчително е да не записваш на максимална скорост, а на по- ниска, например 16х, защото устройството може да не прочете диска.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записваш като mp3 компилация, а не Audio CD.

как да я избера тази опция -мп3 компилация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От нерото избираш първата опция CDRom (ISO). Препоръчително е да не записваш на максимална скорост, а на по- ниска, например 16х, защото устройството може да не прочете диска.

и аз така направих,поставям си 60 песни(около 500мв) избирам ниска скорост,после burn now и после ми се появява прозореца за допустима информация от 100мв и ми изхвърля незаписан диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това BurnAware Free след това като пуснеш програмата избираш МП3. Записваш песните на възможно най-ниската скорсот и си ти. От въпроса ти разбирам, че искаш мп3 диск? Като отвориш програмата избираш МП3 Диск. След това: Цък доло в ляво избираш скоростта, след като си си избрал песните и след това червеното копче за "изгаряне"...

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това BurnAware Free след това като пуснеш програмата избираш МП3. Записваш песните на възможно най-ниската скорсот и си ти. От въпроса ти разбирам, че искаш мп3 диск?Като отвориш програмата избираш МП3 Диск. След това:Цък доло в ляво избираш скоростта, след като си си избрал песните и след това червеното копче за "изгаряне"...

програмата я намерих,изтеглих и пуснах за запис на ниска скорост-до тук добре,след като извади готов диск на него няма нищо,нито може повторно записване ,нито има музика.искам да го запиша за сд за колата,възможно ли е лаптопа ми да е прецакан нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете някой познат и пробвайте с неговият компютър.

Какъв диск слагате за записване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърсете някой познат и пробвайте с неговият компютър.

Какъв диск слагате за записване?

sony-700mb cd-диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изведнъж ли се появи този проблем?

Опитайте с друг диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

програмата я намерих,изтеглих и пуснах за запис на ниска скорост-до тук добре,след като извади готов диск на него няма нищо,нито може повторно записване ,нито има музика.искам да го запиша за сд за колата,възможно ли е лаптопа ми да е прецакан нещо

Ако искаш да записваш диска във формат Audio, избери опцията Audio CD - първата от втория ред

http://www.burnaware.com/screenshots/burnaware_free.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Колегата "kolev_74" много правилно ви е подсказал. Първото и най- важно условие е да знаете какви формати може да Ви чете плеара в колата. Тогава вече с записващата програма /която и да е тя/ ще направите записа и то отново подчертавам - на ниска скорост записвайте - 4, 8 до 12. Пример: ако плеара Ви чете оригинални дискове, закупени фабрично записани, не трябва да ги записвате във MP3 а във CDA формат - или аудио формат.Прочетете си упътваянето на плеара в колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен автора има проблем със записвачката. Диск с мп3-ки се записва точно с първата опция на нерото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Според мен автора има проблем със записвачката. Диск с мп3-ки се записва точно с първата опция на нерото.

Може и така да е, но явно той не знае в какъв формат възпроизвежда автокасетофона му за да се спре на него. Като изхождам от това, че има много по-стари касетофони в колите, четящи стандартен CD диск е редно формата му да е такъв. Но непълната/ то въобще я няма/ информация от питащият не ни дава възможност за правилни насоки към същият. За записа с Nero е точно така, при запис на MP3. Ако е Аудио CD то това е следващата позиция на Nero - то.А и самият той не умее да борави с него. Има и са му посочили безплатни програми за запис с които се работи почти така, както и при Nero.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли това BurnAware Free след това като пуснеш програмата избираш МП3. Записваш песните на възможно най-ниската скорсот и си ти. От въпроса ти разбирам, че искаш мп3 диск?Като отвориш програмата избираш МП3 Диск. След това:Цък доло в ляво избираш скоростта, след като си си избрал песните и след това червеното копче за "изгаряне"...

Мерси за програмата ,много е добра.Проблема е бил в лаптопа,защото на PC същата програма ми записа диска в mp3 формат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за програмата ,много е добра.Проблема е бил в лаптопа,защото на PC същата програма ми записа диска в mp3 формат

Проблема не Ви е в лаптопа , а в записващото устройство . Почистете окото му с фина кърпичка , може да е зацапано или запрашено . Не го разглобявайте , а просто натиснете копченцето от страни на лаптопа , за да се отвори и излезе оптичното устройство .

Успех и весели празници Ви желая .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не Ви е в лаптопа , а в записващото устройство . Почистете окото му с фина кърпичка , може да е зацапано или запрашено . Не го разглобявайте , а просто натиснете копченцето от страни на лаптопа , за да се отвори и излезе оптичното устройство .

Успех и весели празници Ви желая .

Toтални глупости. Та после като дебaлансира лещата ще  изреве че няма записвачка. Остава сега и спирт да му предложиш да сложи.

Прахта наслоена на окото на печката ако има такава се премахва със помпа за въздух. А самата леща се почиства със дестилирана вода като се поставя една мини капка на самата леща и се остави водата да се изпари на стайна температура. Всякакви други методики на почистване оставят на лещата която е пластмасова - държа да го подчертая-петна.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми колега КОЛЕЦ , ПРЪЧКА , ТОЯГА или както там Ви харесва , с най добри неща  към Вас , Ви призовавам да не коментирате мой постове , на каквато и да била тематика . Това което  пиша , го пиша с ясно съзнание , че ще го чете разумен човек ,а не абориген . Когато съм написал да се забърше окото , съм написал да се използва фина кърпичка , за всеки човек с нормална логика ( Вие явно правите изключение ) , това означава внимателно действие .

Престанете да казвате как със едно леко и фино забърсване на окото ще дебалансира лещата . Не се случва това толкова лесно , дори и при по-силно натискане . Да , това с дестилираната вода е грамотния метод , но практически неизползваем от обикновения потребител . Колко човека държат у дома си дестилирана вода ????? Обикновеното фино забърсване върши работа във 99% от случаите когато има запрашаване или зацапване на окото . Такива случай лично аз съм имал поне 30-40 ,и при всички това което Вие приемате като  смърт на оптичното устройство си работи безотказно . Това какви петна щяло да има , какви не знам си какво , са едни от ония приказчици , който се говорят от хора който искат да изпъкнат с супер познания в областта . Спокойно си пишете каквото желаете , бъдете си каквото искате , но както Ви помолих , не вземайте отношение лично Вие по мое писане и по мой съвети дадени към питащите за каквото и да било . Има достатъчно хора тук на светлинни години пред Вас в материята , който биха могли да ме апострофират или поучат за нещо . От тези хора бих се поучил . За Ваше съжаление Вие не сте от тях .Чел съм доста ваши писанета , коментари и съвети . Казвам Ви откровено - не блестите със толкова знания , че да си позволявате да ме поучавате .

Мисля че бях ясен и учтив с Вас . Всеки отговор от ваша страна ,или продължаване на безсмислени обяснения за това кой и какво и що , ще приема за неучтивост и поведение на човек лишен от такт .

Хубави празници Ви желая .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми колега КОЛЕЦ , ПРЪЧКА , ТОЯГА или както там Ви харесва , с най добри неща  към Вас , Ви призовавам да не коментирате мой постове , на каквато и да била тематика . Това което  пиша , го пиша с ясно съзнание , че ще го чете разумен човек ,а не абориген . Когато съм написал да се забърше окото , съм написал да се използва фина кърпичка , за всеки човек с нормална логика ( Вие явно правите изключение ) , това означава внимателно действие .

Престанете да казвате как със едно леко и фино забърсване на окото ще деб*лансира лещата . Не се случва това толкова лесно , дори и при по-силно натискане . Да , това с дестилираната вода е грамотния метод , но практически неизползваем от обикновения потребител . Колко човека държат у дома си дестилирана вода ????? Обикновеното фино забърсване върши работа във 99% от случаите когато има запрашаване или зацапване на окото . Такива случай лично аз съм имал поне 30-40 ,и при всички това което Вие приемате като  смърт на оптичното устройство си работи безотказно . Това какви петна щяло да има , какви не знам си какво , са едни от ония приказчици , който се говорят от хора който искат да изпъкнат с супер познания в областта . Спокойно си пишете каквото желаете , бъдете си каквото искате , но както Ви помолих , не вземайте отношение лично Вие по мое писане и по мой съвети дадени към питащите за каквото и да било . Има достатъчно хора тук на светлинни години пред Вас в материята , който биха могли да ме апострофират или поучат за нещо . От тези хора бих се поучил . За Ваше съжаление Вие не сте от тях .Чел съм доста ваши писанета , коментари и съвети . Казвам Ви откровено - не блестите със толкова знания , че да си позволявате да ме поучавате .

Мисля че бях ясен и учтив с Вас . Всеки отговор от ваша страна ,или продължаване на безсмислени обяснения за това кой и какво и що , ще приема за неучтивост и поведение на човек лишен от такт .

Хубави празници Ви желая .

Наименованието Колец идва от Никола. Така ме наричат всички мои приятели, познати,  непознати. Това не е прякор. След като държите хората да ви уважават научете се да уважавате, произхода на методиката със която те се индентифицират!!!

Във най елементарната аптека има дестилирана вода. Целта  на това което пиша не цели финно заяждане а отваряне на очите на тези, които тепърва нагазват във тези дълбоки води.Съжалявам искрено за това че когато писах това бях леко афектиран заради друга тема, на която сам намерих разрешение. Надявам се колега да приемете искрените ми извинения пред целия форум. Не говоря за тези неща току така. Виждал съм смърт на такива устройства именно след такива случаи. Качеството на изработка на последните влияе пряко именно на това. Фат който вие не можете да отречете е че устройствата със стъклена леща различна от полимер във ноутбуците отъстват. Никога не съм отричал това и опспорвал познанията на хората, като ваз включая и ваз самия пишещи във този форум. Аз не се старая да получавам никому, уча се във движение, не претендирам че съм Гуру или каквото и да е във тези области от които се интересувам. Надявам се това слага наистина край на комуникацията ни по тези въпроси, от тук нататък мога да си пожелая да говорим само по добри теми,  без да се налага да навлизаме във ненужни полемики.

П.с: Аз съм Атеист - Не се кланям на религии, и на богове и божества от всякакви родове и форми чието физическо, химическо, както и фактологическо съществувание се крепи единствено и само на догадки без да има реални доказтелства за това. Това не означава че не признавам и не уважвам тези празници. Напротив точно обратното - човек е свободен да  изповядва, която религия иска, стига да не пречи на другите. Във епилог на тези си свои слова искрено ви връщам пожеланията за приятно изкарване на празниците.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и очаквах . Не заслужи дори учтивата форма която използвах по твой адрес .Кой го интересува кой как те нарича ? Ко го вълнува дали си Кольо , Пещо или Гошо ? Кой си напряга дори за секунда мозъка да мисли нещо за роднините ти , близките ти , братовчедите ти и цялата ти там рода ? Кой е този който го интересува ти на кой се кланяш ? Ми тук в този и в никой друг форум или обществено място НИКОЙ не се вълнува от нещата който си написал . Обясняваш се като ...няма да определям какво . Стига си спекулирал с това и онова . Какви аптеки , какви 8 стотинки дрънкаш тука. На някой се запрашило окото на записвачката и хуква по аптеки , ти в ред ли си бе човек ? Ти не мислиш ли че и с дестилирана вода може да направи някой такива огромни бели , та наистина да има смърт за оптиката ? Не тече ли мисъл че ако човека не е внимателен със фино забърсване , няма да е внимателен и с водата ? А ако сипе повече водичка ? А ако случайно не изсъхне изцяло ? А ???? Какво ???? Какво става бе господин другарю ??????? От едно късо със записвачката какво може да стане със цялото дъно на лаптопа бе съветникооооо ?????

Тази процедура с водата не се ПРАВИ В КЪЩИ ОТ ХОРА БЕЗ ОПИТ - това ясно ли ти е ?????? Ако не е , вземи си полей окото на оптиката със вода и стартирай , за да ти се изясни . Ти ако можеш да го направиш като хората , то повечето хора не могат . Ти не мислиш ли че даваш съвет точно на такива хора тука във форума ? Какво ги съветваш , да се учат да капват вода по окото , пък колко и как ще го направят , какво те интересува това , нанли ще гори тяхното , не твоето .  У дома всеки с фина кърпичка просто забърсва внимателно праха от окото и толкова .Да вземеш да спреш да се правиш на нещо си тука с тия съвети за разни конфигурациики който чета във почти всяко твое писане , да вземеш да си напънеш главата и да мислиш както трябва и да се поосмислиш малко . Когато пишеш на някой че пише глупости , мисли дали ти не си написал след него още по големи такива .

До тук с теб , ако не си разбрал какво съм ти писал , да си разбрал . Няма да напиша нито ред повече , не го прави и ти . Нека това да спре сега . Всеки с неговата си глава .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и очаквах . Не заслужи дори учтивата форма която използвах по твой адрес .Кой го интересува кой как те нарича ? Ко го вълнува дали си Кольо , Пещо или Гошо ? Кой си напряга дори за секунда мозъка да мисли нещо за роднините ти , близките ти , братовчедите ти и цялата ти там рода ? Кой е този който го интересува ти на кой се кланяш ? Ми тук в този и в никой друг форум или обществено място НИКОЙ не се вълнува от нещата който си написал . Обясняваш се като ...няма да определям какво . Стига си спекулирал с това и онова . Какви аптеки , какви 8 стотинки дрънкаш тука. На някой се запрашило окото на записвачката и хуква по аптеки , ти в ред ли си бе човек ? Ти не мислиш ли че и с дестилирана вода може да направи някой такива огромни бели , та наистина да има смърт за оптиката ? Не тече ли мисъл че ако човека не е внимателен със фино забърсване , няма да е внимателен и с водата ? А ако сипе повече водичка ? А ако случайно не изсъхне изцяло ? А ???? Какво ???? Какво става бе господин другарю ??????? От едно късо със записвачката какво може да стане със цялото дъно на лаптопа бе съветникооооо ?????

Тази процедура с водата не се ПРАВИ В КЪЩИ ОТ ХОРА БЕЗ ОПИТ - това ясно ли ти е ?????? Ако не е , вземи си полей окото на оптиката със вода и стартирай , за да ти се изясни . Ти ако можеш да го направиш като хората , то повечето хора не могат . Ти не мислиш ли че даваш съвет точно на такива хора тука във форума ? Какво ги съветваш , да се учат да капват вода по окото , пък колко и как ще го направят , какво те интересува това , нанли ще гори тяхното , не твоето .  У дома всеки с фина кърпичка просто забърсва внимателно праха от окото и толкова .Да вземеш да спреш да се правиш на нещо си тука с тия съвети за разни конфигурациики който чета във почти всяко твое писане , да вземеш да си напънеш главата и да мислиш както трябва и да се поосмислиш малко . Когато пишеш на някой че пише глупости , мисли дали ти не си написал след него още по големи такива .

До тук с теб , ако не си разбрал какво съм ти писал , да си разбрал . Няма да напиша нито ред повече , не го прави и ти . Нека това да спре сега . Всеки с неговата си глава .

Нормалните и  умни хора мислят със главите си. Ти определено нямаш такава на раменете си. Толкоз плитко мислене до сега тук не бях срещал във този форум, както и посредственост стигаща до обиди. Как ще попадне дестилираната вода на място различно от записвачаката като тя се нанася със капкомер? Виждам един който не е наред и това определено не съм аз. Като човек който предвиливо се грижи за електрониката си във дома винаги имам на разположение най елементарните консумативи със които да я поддържам.

Не си ти този който ще ми казва по кого да пиша как и кога да го правя. Аз отговарям на това което си написал ти минаваш на нападки. Че чак и цензура се опитваш да налагаш...

Ясно ми е едно - виждам крайно ниското ти ниво на култура и комуникация със хората и за това повече не искам да чета и виждам твоите мнения. Като не ти допада това което пиша има бутон Ингор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормалните и  умни хора мислят със главите си. Ти определено нямаш такава на раменете си. Толкоз плитко мислене до сега тук не бях срещал във този форум, както и посредственост стигаща до обиди. Как ще попадне дестилираната вода на място различно от записвачаката като тя се нанася със капкомер? Виждам един който не е наред и това определено не съм аз. Като човек който предвиливо се грижи за електрониката си във дома винаги имам на разположение най елементарните консумативи със които да я поддържам.

Не си ти този който ще ми казва по кого да пиша как и кога да го правя. Аз отговарям на това което си написал ти минаваш на нападки. Че чак и цензура се опитваш да налагаш...

Ясно ми е едно - виждам крайно ниското ти ниво на култура и комуникация със хората и за това повече не искам да чета и виждам твоите мнения. Като не ти допада това което пиша има бутон Ингор.

Спри бе ..... не знам вече как да те нарека без да те обидя . Стига ми се обяснява като някоя пикла какво си щял да правиш и какво не . Не ме интересува у вас какво имаш и какво не . Ти каква си такава повредена системка от колци и пръчки . Май ти трябва дървен ъгрейд на тебе , и то як . Вземи смени тоя селски ник , че на колеца от горе обикновено слагат тиква и става плашило . Не ме цитирай повече , за последно ти отправям молба , призив или каквото искаш му викай . Бъди малко по-така , а не като селска мома дето са и казали еди какво си .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може просто записвачката да му е умряла. Съвременните устройства ги правят умишлено с по-къс срок на живот, за да може лека по лека да минете на bluray писачки. А и като цяло съвременната техника е боклук. Нали трябва да се продава следващия модел... Автора най-добре да си закара лаптопа на сервиз, там да се занимават с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем при запис в BurnAware. При записване на CD на няколко сесии първите не се четат, а само последната. Защо е така и как да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.