Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам проблем със споменатата програма.Свалям си аз BlueRay филм от 42 гб(Списъкът на Шиндлер),но понеже не мога на веднъж да го изгледам,спирам на пауза и после проблем.Първият проблем е че се вруща винаги от начало,а вторият е че на 2 пъти програмата ми заби така жестоко че си помислих край с лаптопчето ми.А то р Lenovo ThinkPad T410 с i5 2.4ghz процесор.Друг филм с подобни параметри нямаше проблем.Спирам го,затварямпрограмата и при стартиране си тръгва от местото където сум го спрял.Само да кажа че ъпнах лаптопа с 4+4 гб рам а преди бе с 2+2 гб рам ако това има значение :)Моля за помощ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вероятност самия филм да ти прави този проблем и да не е записан правилно в този формат. Пробвай с друг филм и наблюдавай дали ще се получи същото.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля че с Джанго без окови нямах този проблем.Не може да е от компа защото след рестарт си тръгва като нов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля че с Джанго без окови нямах този проблем.Не може да е от компа защото след рестарт си тръгва като нов :)

Ами свали няколко филма и пробвай. Така без да има някаква грешка нищо не може да се каже. Само се предполага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с друг плеър си гледам филми до 2 гб без никакъв проблем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление ми заби и на друг филм.Исписа ми че програмата е спряла да работи и дали да я затворя,а след това Windows explorer спря да работи.Принудих се да рестартна от копчето.На какво се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.