Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Маршрут София-Монтана-Ружинци - през Враца или Петрохан?


algor

Препоръчан отговор

Добра вечер!

Утре ще пътувам по описания маршрут и се чудя от къде да мина.

Някой ще помогне ли с информация за състоянието на пътя през Петрохан?

От там е по-къс пътя с около 40 километра, но за сметка на това ще пътувам доста по-бързо през Враца и по-дългия маршрут се компенсира с по-добър път (може би?!?!) и по-висока скорост на пътуване.

 

Благодаря за всякакво актуално инфо и на всеки отзовал се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и да не забравиш на околовръстното на Ботевград да люснеш едно шкембенце, там на широката права

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и да не забравиш на околовръстното на Ботевград да люснеш едно шкембенце, там на широката права

Пъм може и до Правешките ханове да се отбие :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и да не забравиш на околовръстното на Ботевград да люснеш едно шкембенце, там на широката права

 

На това Доктора много ще му се зарадва и ще приветства.  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решено - ще бича през Враца.

 

Благодаря!

Въх, как те изтървах аз тебеее!!! Да те изловя във Враца де, че да се запознаеш със 100% врачанец - с черпелък питие! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въх, как те изтървах аз тебеее!!! Да те изловя във Враца де, че да се запознаеш със 100% врачанец - с черпелък питие! :giggle1:

 

хаха

Колко народ ми се наточиха, като видяха във ФБ, че съм постнал табелата на Враца...

 

Ама аз минах транзит, защото работата ми беше далечко от там и нямаше как да губя време, за да се прибера по-рано и да не се бутам по задръствания предпразнични.

 

 

Иначе за протокола: пътищата във врачанско и монтанско няма да коментирам дълго, защото са ужасни.

На отиване минах през магистралата, но жестока катастрофа близо до Новачене и Скравена ме задържа на пътя повече от 35 минути в покой (и двете колони в двете посоки, а не само мен).

През една попресъхнала рекичка заобиколих мястото на произшествието и така все пак продължих по пътя си.

 

Публикувано изображение

 

На връщане минах през Петрохан за разнообразие.

Пътя е в много добро техническо състояние, няма дупки, но за сметка на това не може да се кара бързо, както знаем.

Последните 4-5 километра настигнах една цистерна и доста се повлачих зад нея, но това са рисковете на професията.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...