Премини към съдържанието
Archy

Въпрос за батерия

Препоръчан отговор

Здравейте, не успях да намеря раздел за това, така че ще пиша тук. Моля да ме извините, ако съм объркал раздела. Та, търся си безжично зарядно или нещо, с което ще ми държи телефона по дълго време. Не знам дали е точно безжично зарядно - видях го от една приятелка. Има 1 малко нещо като флашка с 2 букси - едната за зареждане на флашката от контакт, а другото за зареждане на телефона от флашката. И така където и да съм мога да си заредя батерията малко или много. Ако може да ми кажете от къде мога да си купя такова нещо и колко пари струва горе-долу ще съм много благодарен. ( по възможност ако може в Бургас )

П.С. Марката на телефона е prestigio multiphone pap5450 duo

Редактирано от Archy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не си купите втора батерия  ? Без това тия батерии  дето ги продават тук повечето са ментета и няма да са по - скъпи от тая джаджа .

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как се слагат и 2-те батерии или какво се прави? Не съм много запознат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето Ви устройството, за което питате. Вече го има и в България да се продава. Същото има подробно описание на страниците на този форум  : http://www.kaldata.com/Хардуер/Romoss-представи-универсалната-външна-бате-84728.html

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време ползвам тази батерия и съм перфектно доволен.

За цената можеш и сам да поразгледаш, защото варира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към algor - нещо не ми излизат цени, a-y как да ги намеря? И това не е ли устройството за което питам или е батерия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как се слагат и 2-те батерии или какво се прави? Не съм много запознат.

Много просто - слагате втората батерия в телефона си , зареждате я , после я изваждате и я вземате с вас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Към algor - нещо не ми излизат цени, a-y как да ги намеря? И това не е ли устройството за което питам или е батерия?

Приблизително...100 лева.  Зависи от къде я купуваш. По е вероятно да е това, което съм ти посочил, но посочената от  алгор батерия и на мен по ми допада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.