Премини към съдържанието
Molly789

Проблем с интернет връзка

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже защо, когато се опитам да се свържа с мрежа, ми излиза, че операцията не може да бъде извършена, защото паметта е пълна,.... а реално не е ? Ще съм много благодарна, ако някой знае как да го оправя!

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Може ли някой да ми каже защо, когато се опитам да се свържа с мрежа, ми излиза, че операцията не може да бъде извършена, защото паметта е пълна,.... а реално не е ? Ще съм много благодарна, ако някой знае как да го оправя!

Благодаря предварително! :)

Какво е това "нещо" с което се свързвате към мрежа? Смятате ли, че някой знае за какво точно говорите? Компютър, таблет, телефон И прочетете правилата за постване във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това "нещо" с което се свързвате към мрежа? Смятате ли, че някой знае за какво точно говорите? Компютър, таблет, телефон И прочетете правилата за постване във форума.

Извинявам се за неясно зададения въпрос! Проблемът ми е свързан с телефон Nokia C6-00.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Паметта на телефона сигурна ли сте ,че не е пълна?Моят съвет към Вас е да проверите по добре паметта на апарата и кои приложения/файлове каква и колко памет заемат.Също така не е зле да хвърлите един поглед тук

Редактирано от gdvl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Kosmocop - вече си пуснал тема за проблема си -няма нужда да пишеш едно и също във всичките теми в раздела, моля !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.