Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

пускам нова тема, защото не намерих отговор, а вече ми писна да ровичкам...Преинсталирах windows xp на скоро, нямам диск с драйвери, бяха сложени на харда и инсталирах, каквото имаше. Като реших да проверя да не съм пропуснала нещо, Other devices-Network Controller се оказа без драйвери. Изтеглих програма от производителя, за  да засече и сложи каквото липсва, но нещото наречено Network Controller, с локация PCI Slot 2(PCI bus 6, device 2, function 0) си е без драйвери.

Моля някой, който разбира да помогне...не намирам драйвери за това животно, а и не знам къде да търся, защото вече се опитах да си сваля няколко буби...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е добре да си ги имате на харда драйверите защото могат да хванат някой пак вирус и при следваща пре-инсталация пак ще ги прихванете от тях, както и другите програми ще се заразят. Нищо това друга тема, за да се помага се нуждаем малко повече информация марка на дъно например (по горе от поста ви разбрах че използвате външна мрежова карта) също и за нея нещо да споменете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...това с ъпдейта го пробвах още вчера, но не ще...

Компютъра е с флаш за мобилен интернет от Vivacom...

Aspire 5101ANWLMi

-AMD Turion 64 mobile technology MK 36 (2.0 Ghz, 512KB L2 cache)

-15.4''WXGA wide cristalbrite TFT LCD

-ATI Radeon Xpress 1100

-....

-802.11b/g wireless LAN

не знам къде е диска с драйверите и защо бяха на харда, но вече е факт  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами в краен случай щом имаш интернет и липсата на контролера не ти пречи дай му disable.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не просто и да му даде disable не променя нещата и в двете посоки щото този контролер на PCI слота за външна карта и тя не го използва, nasten просто го остави така не ръчкай повече и си ползвай мобилния интернет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...и ще имам проблеми само ако се ползва кабелен интернет? Лаптопа е на майка ми и тя ползва кабелен нет у тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете това което посочил колегата по горе с видеото или попитайте по добре техник ако има около вас.

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.