Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте скоро ще си взимам компютър ще се ползва главно за игри леки игри като counter strike поне 1 gb video да има монитора който ползвам е http://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/acer/v173-p28179774/opisanie.html#properties едва ли ще се клоква от стария компютър единствено записвачката мога да взема харда е на 6 или 7 години Hitachi  очаквам добри предложения защото вие сте най добрите :)  кутията е доста зле това е тя http://prikachi.com/images.php?images/401/6870401p.jpg

Редактирано от TheWalking (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако диска е от подписа ти ,то той може да се ползва.

4GB DDR3 1600 A-DATA PRO

NJOY 500RGE 500W Active PFC

CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

POWER COLOR AX7790 1GBD5-DHV2/OC

798 лв 

с 500 ГБ хард

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако диска е от подписа ти ,то той може да се ползва.

Мисля да го оставя на това дъно не вярвам да издържи много време пък е и бавен вече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще играеш само CS може да отделиш по-малко средства. Кутията верно е зле, та по-добре нова. Ето нещо в рамките на бюджета:

Обща стойност - 791.25 лв. с ДДС
Може да се сложи и FX 6300 като се спести от нещо друго. i3 на Haswell също е вариант. Монитора ще е добре по натам да го смениш. Със 7790 на тая резолюция ще играеш с високи настройки. Захранването е изключително тихо и качествено. Казвам го, защото го притежавам, а не че съм чел за него. Може да вземеш и PSU CM GX 450W APFC, ама да има някакво разнообразие. Кутията е прилична.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще играеш само CS може да отделиш по-малко средства. Кутията верно е зле, та по-добре нова. Ето нещо в рамките на бюджета:

Обща стойност - 791.25 лв. с ДДС
Може да се сложи и FX 6300 като се спести от нещо друго. i3 на Haswell също е вариант. Монитора ще е добре по натам да го смениш. Със 7790 на тая резолюция ще играеш с високи настройки. Захранването е изключително тихо и качествено. Казвам го, защото го притежавам, а не че съм чел за него. Може да вземеш и PSU CM GX 450W APFC, ама да има някакво разнообразие. Кутията е прилична.

Ето такива хора като теб харесвам докато видя конфигурацията и да ми хареса не казвам със точност ще играя само цс  но би трябвало да играя нещо по новичко ако може 500 хард ще ми стигне и най важното това Amd да не грее много 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД-тата отдавна не греят. Разбира се има и единични случаи, но ги има и при Интел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето такива хора като теб харесвам докато видя конфигурацията и да ми хареса не казвам със точност ще играя само цс  но би трябвало да играя нещо по новичко ако може 500 хард ще ми стигне и най важното това Amd да не грее много 

Аз съм с точно с него и не грее 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД-тата отдавна не греят. Разбира се има и единични случаи, но ги има и при Интел.

Еми щом не греят супер Тази конфигурация ми харесва само харда да се направи 500 Gb да се вложат във нещо друго ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 800лв. може да се вземе конфигурация с по-добър процесор:

2G DDR3 1600 GEIL VALUE - 2 броя
CORSAIR VS450 450W ATX EU Version

Обща стойност - 795.78 лв. с ДДС

За да не се губи двуканалния режим са две плочки по 2GB, a не една от 4. Дъното има възможност да добавиш още две, ако решиш след време, че ти е малко паметта. Процесора е доста по-добър от 760K, понеже има един модул повече, тоест при 760K са два модула с по две ядра(4 нишки), а при FX-6300 са 3х2(6 нишки).

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 800лв. може да се вземе конфигурация с по-добър процесор:

2G DDR3 1600 GEIL VALUE - 2 броя

Обща стойност - 795.78 лв. с ДДС

За да не се губи двуканалния режим са две плочки по 2GB, a не една от 4. Дъното има възможност да добавиш още две, ако решиш след време, че ти е малко паметта. Процесора е доста по-добър от 760K, понеже има един модул повече, тоест при 760K са два модула с по две ядра(4 нишки), а при FX-6300 са 3х2(6 нишки).

Страхотен коментар очаквах твоят коментар мисля добавя още 50 -60 лв за рам ли да ги използвам или нещо друго ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен коментар очаквах твоят коментар мисля добавя още 50 -60 лв за рам ли да ги използвам или нещо друго ?

Вече има и скоро ще има още игри,които изискват 8 гб рам.Но все пак ти си решаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора каза че ще се ползва за "леки игри". Това ще рече че поне в следващата 1 година 4гб рам ще са му повече от предостатъчни :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

реших да добавя 60 какво може да се вземе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

реших да добавя 60 какво може да се вземе ?

Направо 2x4 ГБ рам си вземете.

п.п.Или пък,ако смятате на момента да ползвате комп-а за по-сериозни игри,скачайте на някоя по-силна видеокарта.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 gb видео няма ли да ми стигнат също така гледах 2 гб във конфигурация 834 лв едвали ще играя със големи изисквания игри но нищо не знам ако можеш да ми направиш до 860 лв най доброто 2х4 рам сложи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро ще си взимам компютър ще се ползва главно за игри леки игри като counter strike поне 1 gb video да има монитора който ползвам е http://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/acer/v173-p28179774/opisanie.html#properties едва ли ще се клоква от стария компютър единствено записвачката мога да взема харда е на 6 или 7 години Hitachi  очаквам добри предложения защото вие сте най добрите :)  кутията е доста зле това е тя http://prikachi.com/images.php?images/401/6870401p.jpg

Ако не бързаш ти препоръчвам да изчакаш 2-3 седмици. Сега взимаш това:

Крайна цена 529,79 лв.

И като пуснат Януари новите APU Kaveri взимаш най-мощния от тях и си в бюджета. Няма да имаш проблеми с игрите особено на резолюцията, на която смяташ да ги играеш. Компютъра ще е тих, икономичен и с достатъчна производителност.

Поздрави!

Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бях помислил за опцията, че колегата би изчакал. Но ако може да го направи, това е много добър вариант. Да не кажа най-добрия предложен. Дори може да се избере по-високочестотна памет. Май нативният максимум на Кавери за честота на оперативната памет ще е 2133МХц( + още, но в оверклок състояние). Но, ако не се лъжа за най-старшия модел(A10-7850K), от серията процесори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нативният максимум на Кавери за честота на оперативната памет ще е 2133МХц( + още, но в оверклок състояние). Но, ако не се лъжа за най-старшия модел(A10-7850K), от серията процесори.

Абсолютно вярно. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е проблема че не ми се чака :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK
SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC

Обща стойност - 854.65 лв. с ДДС

Количка

Ако можете да дадете 20 лв повече,тогава вземате по-добро захранване,с 5 г. гаранция.

COOLERMASTER GX-450W  88.31 лв. с ДДС

Сложил съм само една плочка рам.След време,акое нужно,поставяте още една.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC

Обща стойност - 854.65 лв. с ДДС

Количка

Ако можете да дадете 20 лв повече,тогава вземате по-добро захранване,с 5 г. гаранция.

COOLERMASTER GX-450W  88.31 лв. с ДДС

Сложил съм само една плочка рам.След време,акое нужно,поставяте още една.

Много ми харесва конфигурацията но 4 гб ще издържат ли със тази конфигурация 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми харесва конфигурацията но 4 гб ще издържат ли със тази конфигурация 

Ако наистина ще играеш леки игри-да..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина ще играеш леки игри-да..

Значи ще стигнат гледах рам 2x4 но са доста скъпи 

Благодаря на всички за коментарите явно това ще е това което ще взема http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r43848p1r49615p1r1003975p1r46473p1r50074p1rf.html  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се добави втора 4ГБ пръчка памет в последствие, като спечелиш отново някой лев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще стигнат гледах рам 2x4 но са доста скъпи 

Благодаря на всички за коментарите явно това ще е това което ще взема http://nikem-bg.net/cart/47524p1r46268p1r43848p1r49615p1r1003975p1r46473p1r50074p1rf.html  :D

Да ви кажа,напоследък масово се оплакват хората,включително и аз съм минавал през това,че просто не достига рам-паметта.Приложенията изискват все повече и повече рам.Така че,когато дойде компютъра,а вие можете да го поръчате сглобен,просто оптимизирайте операционната система,която сигурно ще сложите(най-вероятно Уиндоус).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.