Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Искам да си взема телевизор до 750лв. Не съм много наясно и искам да се допитам до вашите мнения и съвети :) Има един модел,който ми допадна, но не съм много наясно.. ако може да предложите по-добри .... като цена/качество.Това ми допадна PHILIPS 42PFL3208H/12 Какво мислите струва ли си ? :)

Редактирано от Gunnera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изръси още 20 лева отгоре и вземи 3D - http://www.technomarket.bg/products/09128322/philips-40pfl4308h . Това е твоят телевизор, ще черпиш. Според мен не ти трябват smart глупостите, след като, щом ще взимаш такъв телевизор, имаш смартфон и можеш там да ги използваш. Също така и компютър (fuck logic), така че по-добре 3D от колкото това.

Редактирано от Evolutionn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами супер е. Явно съм го пропуснал този модел :) Нека да видя още някое предложение и ще го мисля иначе 20лв не са проблем.

---------------------------------------------------А може ли някой да ми обясни по-опростено за какво служат:Локално затъмняване (Micro dimming)Pixel Plus HDAV, SPDIF изход

Редактирано от Gunnera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ами супер е. Явно съм го пропуснал този модел :) Нека да видя още някое предложение и ще го мисля иначе 20лв не са проблем...

Супер модели-няма що :)

Ако наистина не държиш на 3D  ти предлагам да обърнеш внимание на този http://www.technopolis.bg/b2c/details/12355/P11090104/Televizor-LG-42LN5400-LED

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всичко в ниския ценови клас е много компромисно решение, затова аз избягвам да се обаждам, за да не ме псуват хората.Ще няма 3D, Skype, интернет свързаност и още ред неща и питащия сам ще се увери, че е направил лоша покупка за Новата година!Малко повече струва един много добър телефон, който навярно до година ползване ще е на разпалки. А добавени 300-400 лева към бюджета, ще Ви даде възможност за един телевизор, на който има всички тези изброени от мен"екстри" Това разбира се, не е задължително.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет, скайп, WI-FI и тем подобни изобщо не ми трябват : ) Искам телевизор с хубава картинка, по възможност 40-42 инача и да мога да го свързвам с компютъра чрез HDMI, това е. Другите глупости по него няма и да ги използвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнение номер 4 от темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.