Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

След преинсталация на компа само на дял :C При първото пускано вместо да имам два дяла имам само :C някой знае ли как да си добавя и дял Д без да го преинсталирам отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След преинсталация на компа само на дял :C При първото пускано вместо да имам два дяла имам само :C някой знае ли как да си добавя и дял Д без да го преинсталирам отново.

мисля че без преинстал няма да стане - по една причина когато си инсталирал и си сцепил диска на две - за втората част е останала като неразпозната не се сещам за друго в момента , но мисля че освен реинстал няма друго спасение с УВАЖЕНИЕ : theCrown

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай подробности! От така поднесените данни мога да кажа, не си създал и съответно форматират(а) дял Де!

Редактирано от еди (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай подробности! От така понесените данни мога да кажа, не си създал и съответно форматират(а) дял Де!

Точно и аз се учудих,защото при преинсталацията форматирах само дял :C другия дял вече го имаше ,дали не е заради това,че инсталирах Windows 7 ,а стария беше Xp и  windows-a автоматично да го е делнал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не - не е в това проблема когато почнеш преинстала (delete-НА ВСИЧКИ ДИСКОВЕ)после цепиш на всеки по колкото ти е нужно , без да забравяш да натиснеш отметката (new , нов и да посочиш по колко MB да е всеки дял - УСПЕХ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > My computer > десен бутон > Manage > Disk Management, И там вероятно ще го видиш. При преинсталация понякога се губят буквите на дяловете.

Редактирано от Greak (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.