Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

EmskiFPS

Очила за игри

Препоръчан отговор

Хора,мисля да си взема очила за игри(Gunnar или някои други),защото играя доста и предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър!Предлагайте!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съществуват очила за игри. Има такива за компютър.

Ако ще си правиш очила, плати малко повече за антирефлексно покритие и готово. И аз съм така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър

Ако имаш нарушено зрение си купуваш очила с съответната корекция.

Геймърските очила просто пазят от умора, нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,мисля да си взема очила за игри(Gunnar или някои други),защото играя доста и предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър!Предлагайте!!!!!

Очилата за компютър са вятър работа. По-добре си изгради навици да щадиш очите си - мигай по-често, почивай си на един-два часа по 15ина минути, не играй на тъмно и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момко ако искаш вярвай аз играя доста игри и тези очила няма да ти помогнат бях чувал за програми дали ще си вземеш антирефлексно покритие и каквото да е ти гледаш от близко и очите ти се скапват , мигай по често както са ти казали , но според мен всичко зависи от самите ти очи защото познавам приятел който не ставаше от компютъра и зрението му е отлично. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момко ако искаш вярвай аз играя доста игри и тези очила няма да ти помогнат бях чувал за програми дали ще си вземеш антирефлексно покритие и каквото да е ти гледаш от близко и очите ти се скапват , мигай по често както са ти казали , но според мен всичко зависи от самите ти очи защото познавам приятел който не ставаше от компютъра и зрението му е отлично. :)

Според мен и качествения монитор играе голяма роля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен и качествения монитор играе голяма роля.

Правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.