Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хора,мисля да си взема очила за игри(Gunnar или някои други),защото играя доста и предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър!Предлагайте!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съществуват очила за игри. Има такива за компютър.

Ако ще си правиш очила, плати малко повече за антирефлексно покритие и готово. И аз съм така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър

Ако имаш нарушено зрение си купуваш очила с съответната корекция.

Геймърските очила просто пазят от умора, нищо друго.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,мисля да си взема очила за игри(Gunnar или някои други),защото играя доста и предпочитам да си взема очила за игри,от колкото такива с диоптър!Предлагайте!!!!!

Очилата за компютър са вятър работа. По-добре си изгради навици да щадиш очите си - мигай по-често, почивай си на един-два часа по 15ина минути, не играй на тъмно и така.
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момко ако искаш вярвай аз играя доста игри и тези очила няма да ти помогнат бях чувал за програми дали ще си вземеш антирефлексно покритие и каквото да е ти гледаш от близко и очите ти се скапват , мигай по често както са ти казали , но според мен всичко зависи от самите ти очи защото познавам приятел който не ставаше от компютъра и зрението му е отлично. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момко ако искаш вярвай аз играя доста игри и тези очила няма да ти помогнат бях чувал за програми дали ще си вземеш антирефлексно покритие и каквото да е ти гледаш от близко и очите ти се скапват , мигай по често както са ти казали , но според мен всичко зависи от самите ти очи защото познавам приятел който не ставаше от компютъра и зрението му е отлично. :)

Според мен и качествения монитор играе голяма роля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.