Премини към съдържанието
chenkata123

Каква антивирусна програма да сложа?

Препоръчан отговор

Каква антивирусна да сложа,че да не товари много телефона.Не свалям много приложения,затова не ми трябва някоя с кой знае колко много функции.Насочил съм се към Dr Web,някакви отзиви за нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква антивирусна да сложа,че да не товари много телефона.Не свалям много приложения,затова не ми трябва някоя с кой знае колко много функции.Насочил съм се към Dr Web,някакви отзиви за нея?

Добър избор :)http://www.freedrweb.com/drweb+android+light/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях се насочил към по-пълната версия v9.Тази light версия по-добър избор ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус е, да ти кажа. Лично аз пробвах Dr. Web и не ми допадна особено. Сега съм с това и съм доволен - има и допълнителни опции, които са ми полезни - почистване на системата, контрол на стартираните приложения и автоматичното им затваряне, блокиране на разговори и SMS-и и т.н. Лека е и не смуче батерията като ламя. Няма разни ненужни за мен функции. Ама то колкото хора, толкова и вкусове... Ако искаш повече функции - има по-разширен вариант: тук; и двата са безплатни.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Малко тестове

http://www.av-test.org/en/tests/mobile-devices/android/nov-2013/

Виж коя какви функции предлага и дали дърпа от батерията.

Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Comodo Mobile Security.

Има български език и доста възможности,но мисля че е малко претрупано да слага човек каквато и да е антивирусна за телефона си.

Китайците правят почти еднакви екстри,като гледам мнението и на Wankata !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Lookout и съм доволен. Навремето бях правил ревю и сравнение на някои антивирусни тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш Qihoo и забравяш.При това напълно безплатна!

Въпрос на вкус е, да ти кажа. Лично аз пробвах Dr. Web и не ми допадна особено. Сега съм с това и съм доволен - има и допълнителни опции, които са ми полезни - почистване на системата, контрол на стартираните приложения и автоматичното им затваряне, блокиране на разговори и SMS-и и т.н. Лека е и не смуче батерията като ламя. Няма разни ненужни за мен функции. Ама то колкото хора, толкова и вкусове... Ако искаш повече функции - има по-разширен вариант: тук; и двата са безплатни.

Аз също я ползвам и съм много доволен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.