Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се за вероятно глупавия ми въпрос,но за какво са тези файлове ( DLL-files) и ако имам липса на такива как да се сдобия с тях? С уин 7 професионал съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за вероятно глупавия ми въпрос,но за какво са тези файлове ( DLL-files) и ако имам липса на такива как да се сдобия с тях? С уин 7 професионал съм

Това са контейнери, които съдържат разнообразни функции, примерно рисуване на линия, отпечатване на символ и т.н. И зависи, ако те са част от ОС то тогава с инструментите за възстановяване трябва да можете. Други са налични за безплатно теглене

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи сладурано , за какво ти е да знаеш за DLL фаиловете , програмист ли ще ставаш базикам се това са системни фаилове за стартиране на програми , по добре не ги пипаи или да се ровиш в тях ако не си запозната със техните функции прецакването на един , два не е фатално - но станат ли повечко прецаканите DLL-чета - прецакана ще си ти понеже ще се наложи преинсталиране я на програма я на виндоус което си е нерви , а в някой случаи и пари

Редактирано от thecrown (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи сладурано , за какво ти е да знаеш за DLL фаиловете , програмист ли ще ставаш базикам се това са системни фаилове за стартиране на програми , по добре не ги пипаи или да се ровиш в тях ако не си запозната със техните функции прецакването на един , два не е фатално - но станат ли повечко прецаканите DLL-чета - прецакана ще си ти понеже ще се наложи преинсталиране я на програма я на виндоус което си е нерви , а в някой случаи и пари

1. не е задължително да са системни файлове. Доста често цялата функционалност на приложението се носи от тях

2. Зависи от разбирането за фаталност, един е достатъчен конкретно приложение да не работи

И ако искате да се закачате с някого има раздел Празни приказки!!!

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото инсталирах игра и при всеки опит да я стартирам ми изписва,че ми липсва даден DLL файл намирам го и го слагам и така и все иска нов .Има ли начин да поправя или да си сложа всички липсващи на куп?Намерих тази програма - DllSuite  и тя показва 242 грешни файла,но не ги поправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото инсталирах игра и при всеки опит да я стартирам ми изписва,че ми липсва даден DLL файл намирам го и го слагам и така и все иска нов .Има ли начин да поправя или да си сложа всички липсващи на куп?Намерих тази програма - DllSuite  и тя показва 242 грешни файла,но не ги поправя.

Кой е конкретния DLL? И не вярвайте на подобни програми :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше този -- d3dcompiler_43.dll,  после този  -- d3dx9_43.dll и още поне 2 някакви и сега е този -- d3dx11_43

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше този -- d3dcompiler_43.dll,  после този  -- d3dx9_43.dll и още поне 2 някакви и сега е този -- d3dx11_43

Инсталирайте DIrectX от сайта на Майкрософт. Най-високата версия, която се поддържа от вашата ОС и видеокарта

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време отнема тази инсталация доста време ми се вижда да не съм на грешен път .Ще изчакам още малко и пак ще търся да не съм изтеглила нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко време отнема тази инсталация доста време ми се вижда да не съм на грешен път .Ще изчакам още малко и пак ще търся да не съм изтеглила нещо друго.

Теглите го от сайта на Майкрософт. И от никъде другаде! И колкото време отнеме толкова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не се получава пак иска някакви DILL файлове.

какви са този път? Кажете имена на файлове за да можем да помогнем

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те всеки път различни  намирам слагам и после иска друг трябва до безкрай да ги изброявам.Аз махнах играта явно е, че няма да тръгне сега свалям други и ще пробвам пак ще пиша утре да кажа дали тръгват или иска пак такива файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих нова игра и пак същото голяма липса имам на DLL  файлове. Когато зареди компа ми изписва  следното ---  There was a problem starting C:Usersвили и тониAppDataLocalConduitBackgroundContainerBackgroundContainer.dll

Указаният модул не е намерен.

Това се показва всеки път от известно време при старт на компа  най-отгоре в прозореца пише --  RunDLL

Какво му липсва на компа и след преинстал дали ще се оправи?

Забравих да спомена,че скоро преинсталирах (правя го сама и до сега не съм имала проблеми)

с Windows 7 Professional съм .

Windows 7 Ultimate дали е по-добър?

Редактирано от Радка Михайлова (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
RunDLL is a legitimate Windows file that executes/loads .dll (Dynamic Link Library) modules which too can be legitimate or sometimes malware related. A RunDLL "Error loading... message usually occurs when the .dll file that was set to run at startup in the registry or as a scheduled task has been deleted. Windows is trying to load this file(s) but cannot locate it since the file was mostly likely removed during an anti-virus or anti-malware scan. However, an associated orphaned registry entry still remains and is telling Windows to load the file when you boot up. Since the file no longer exists, Windows will display an error message. You need to remove this registry entry so Windows stops searching for the file when it loads. 

To resolve this, download AutoRuns and save it to your Desktop.
  • [*]Create a new folder on your hard drive called AutoRuns (C:AutoRuns) and extract (unzip) the file there. [*]Open the folder and double-click on 
autoruns.exe to launch it. [*]Vista/Windows 7/8 users right-click and select Run As Administrator. [*]Please be patient as it scans and populates the entries. [*]When finished scanning, it will say Ready at the at the bottom and list all entries under theEverything tab. [*]In the top menu, click File > Find... and type the file name (backgroundcontainer.dll) related to the error message, then click Find Next. [*]Alternatively, you can scroll through the list and look for any entry related to backgroundcontainer.dll and conduit. [*]If found, right-click on the entry and choose delete. [*]Exit Autoruns and reboot your computer when done.

An alternate method to resolve this issue is as follows:
1. Go to Start > Control Panel > Administrative Tools.
2. Open Task Scheduler and click on Task Scheduler Library.
3. Look through the list for an entry related to BackgroundContainer.
4. If found, right-click on it and select Delete.
5. Exit all programs and reboot the computer when done.

Afterwards, please download and scan with the following tools which will search for and remove many unwanted programs (PUPs), adware, toolbars, browser hijackers, extensions, add-ons and other junkware as well as related registry entries.

AdwCleaner
Junkware Removal Tool
Malwarebytes Anti-Malware

-- Note: The contents of the AdwCleaner log file (AdwCleaner[s0].txt) may be confusing. Unless you see a program name that you recognize and know should not be removed, don't worry about it. If you see an entry you want to keep, return to AdwCleaner before cleaning...all detected items will be listed (and checked) in each tab. Click on each one and uncheck any items you want to keep (except you cannot uncheck Chrome and Firefox preferences lines).

Най-вероятно имаш вирус, погледни тaзи тема - 

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.