Премини към съдържанието
Jaeger

Гледане на клипчета от Vibox7 със субтитри?!

Препоръчан отговор

Добър ден! Изчетох доста теми за вибокс в форума, но нито едно от мненията не ми помогна! Та искам да гледам клипчета от вибокс-а на умния си телефон  си : Samsung Galaxy mini 2 GT-S6500D със субтитри! 

На мобилната версия всичко си върви, само без клипчетата с субтитри които не са вградени в тях, проблема е че не ми излизат! А когато изключа мобилната версия се виждат, но на малак екран.. излиза ми съобщение, че клипът не е за телефон и доста лагва! Въпроса ми е могат ли да гледат клипчета от vibox7 с субтитри които не са вградени пример: http://www.vbox7.com/play:0a6a91fe22 на телефон? 
Ако съществува някой браузър или приложение което да може да ги възпроизведе, моля да коментира!

Благодаря!   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В браузъра имаш отметка да правиш заявка за настолната версия. Гледаш през нея :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В браузъра имаш отметка да правиш заявка за настолната версия. Гледаш през нея :)

Казал съм по горе, че в нея лагва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не попитате разработчиците - може те да имат нещо по въпроса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казал съм по горе, че в нея лагва!

Аз съм със Huawei G600, използвам Chrome и Dolphin като браузъри и до сега съм нямал проблеми. Наистина...пиши на екипа на vbox7 да ти помогнат. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.