Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам нещичко , преди месец харесах едно прекрасно момиче бях и обещал за Коледа да и подаря нещо но проблема е там че не знам точно какво.. Тя не си пада много много по герданчета , пръстенчета гривнички и т.н , а иначе харесва това което се харесва на повечето момичета ( малко ме обърка с това защото повечето момичета харесват точно такива работи ). Моля ви помогнете ми не искам да я разочаровам ?!!  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще ми покаже .. точно за тези няколко дни :(

Редактирано от Божидар Бончев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой клас си?Момичетата, очакват ние да знаем какво искат те. За това я изведи в някой МОЛ и виж какво ще си хареса.Или някой сантиментален подарък. Една колежка от форума прави оригинални и интересни подаръци, прави картини и портрети по снимка на човека. Давам ти линк към профила, но не мисля, че ще ѝ стигне времето за тази изработка... Малко късно си се сетил мой човек...Говори с vanor. Аз лично не съм се възползвал от нейните услуги, но мисля, че ще е оригинален подарък.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой клас си?Момичетата, очакват ние да знаем какво искат те. За това я изведи в някой МОЛ и виж какво ще си хареса.Или някой сантиментален подарък. Една колежка от форума прави оригинални и интересни подаръци, прави картини и портрети по снимка на човека. Давам ти линк към профила, но не мисля, че ще ѝ стигне времето за тази изработка... Малко късно си се сетил мой човек...Говори с vanor. Аз лично не съм се възползвал от нейните услуги, но мисля, че ще е оригинален подарък.

Така е малко закъснях но просто имах ангажименти който не търпяха отлагане , бяха ми предложели едни приятели ако примерно и купя букет или някое плюшено мече но мисля че точно това с мечето не е подходящо , предполагам букет със още нещичко да речем някои шоколад или нещо подобно .. Объркано ми е още , това да избираш подарък за момиче не е толкова лесно. :D

10 клас съм а тя е 11 ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз не се главоболя да измислям.Особено ако е нещо малко и символично.Ама и отдавна купувам само прагматични неща-дрешки,обувки,билет за театър,разходка,почивка.Нека тя каже какво иска.Хем тя доволна,хем ти спокоен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кукла и купи. Ей, да не объркаш да и купиш модел за възрастни!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз не се главоболя да измислям.Особено ако е нещо малко и символично.Ама и отдавна купувам само прагматични неща-дрешки,обувки,билет за театър,разходка,почивка.Нека тя каже какво иска.Хем тя доволна,хем ти спокоен.

Човек, 11-ти клас, още се лигавят...Добре, ти я познаваш по-добре от нас. Ние знам само, че е момиче, и че е 11-ти клас.Кажи ни що за човек е, какво обича, какъв ѝ е стила... Помисли ли по моето предложение?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшено мече...

Сребърна гривна и/или синжир

Има и друг вариант..бельо без дъно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туку що си представих момче 10-ти клас в магазин за бельо, опитвайки се да обясни размера :D :D :DМандарини, праскови, пъпеши, яйца на очи?
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че изглежда оригинално, мда... :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един хубав шал й купи да си спомня за прегръдката ти

а да - и ако слуша чалга я поздрави по оная тяхната телевизия

весели празници

:bighat:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туку що си представих момче 10-ти клас в магазин за бельо, опитвайки се да обясни размера :D :D :DМандарини, праскови, пъпеши, яйца на очи?

е аз както кажа на продавачката малко по-големи или малки от твоите,се разбираме....

Но като се замисля това е подарък за него..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е аз както кажа на продавачката малко по-големи или малки от твоите,се разбираме....Но като се замисля това е подарък за него..

Да, но тя трябва да може да влезне в подаръка и да не ѝ стои като гащите на Али Баба :D :DЕдна приятелка работи в магазин за бельо и какви ми ги е разправяла :D :D
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па вий го пращате детето баш сега ли да мери ъ

то ако до сега не е мерило значи тва с бельото отпада щото ще стане излагация

:P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па вий го пращате детето баш сега ли да мери ъ

то ако до сега не е мерило значи тва с бельото отпада щото ще стане излагация

:P

ее не е така..

аз като искам да купя някаква дреха за подарък на приятелка намирам начин..или ще я прегърна и ще погледа етикета на блузата й или ще я награбя за задника и ще притворя дънките и за да видя етикета и номера.Начини има,както и оправдания..за сутиена да не говоря как се разбира номера ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахах разбихте ме  :D ... Мисля че идеята на haidukpikaso да и взема шал ми допадна от колкото да и взема бельо .. А колкото до синджирчето или плюшената играчка мисля че не е подходящото време за това все пак е Коледа , ако беше Св. Валентин да иначе не .. Ще се опитам да и потърся някое хубаво шалче и с един хубав шоколад че бях и обещал при следващото ни виждане да и купя . И все пак ако имате други идеи споделяйте !?

Или да и взема някой парфюм ??

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или да и взема някой парфюм ??

Знаеш ли какъв аромат предпочита? По-тежък или по-лек? Има ли предпочитан?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшена играчка - миловидна, пухкава и голяма. Пр. мечок на размер почти колкото нея.

Подарява се в подходяща романтична обстановка!!!  ;)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшена играчка - миловидна, пухкава и голяма. Пр. мечок на размер почти колкото нея.Подарява се в подходяща романтична обстановка!!!  ;)

Оу, да, подарявал съм такъв, после към моят подарък има и други изненадващи "комплименти" :)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е но подходящо ли е за Коледа ... ?!  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечетата, поне според мен, не са вече толкова актуални.. Една голяма панда + една от онея шантави шапки с козинката отвън и някой готин букет цветя. Според мен това би зарадвало дори голяма жена. :) Е, първо се подсигури, че не си има някого вече.

Редактирано от Evolutionn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за шапка-панда. Аз лично имам две и ако видя още 22 различни и тях ще си купя..много им се радвам..

Такива, в момента има в Terranova и в Debenhams ..но само в Теранова са за жени, а не за деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.