Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам нещичко , преди месец харесах едно прекрасно момиче бях и обещал за Коледа да и подаря нещо но проблема е там че не знам точно какво.. Тя не си пада много много по герданчета , пръстенчета гривнички и т.н , а иначе харесва това което се харесва на повечето момичета ( малко ме обърка с това защото повечето момичета харесват точно такива работи ). Моля ви помогнете ми не искам да я разочаровам ?!!  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще ми покаже .. точно за тези няколко дни :(

Редактирано от Божидар Бончев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой клас си?Момичетата, очакват ние да знаем какво искат те. За това я изведи в някой МОЛ и виж какво ще си хареса.Или някой сантиментален подарък. Една колежка от форума прави оригинални и интересни подаръци, прави картини и портрети по снимка на човека. Давам ти линк към профила, но не мисля, че ще ѝ стигне времето за тази изработка... Малко късно си се сетил мой човек...Говори с vanor. Аз лично не съм се възползвал от нейните услуги, но мисля, че ще е оригинален подарък.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой клас си?Момичетата, очакват ние да знаем какво искат те. За това я изведи в някой МОЛ и виж какво ще си хареса.Или някой сантиментален подарък. Една колежка от форума прави оригинални и интересни подаръци, прави картини и портрети по снимка на човека. Давам ти линк към профила, но не мисля, че ще ѝ стигне времето за тази изработка... Малко късно си се сетил мой човек...Говори с vanor. Аз лично не съм се възползвал от нейните услуги, но мисля, че ще е оригинален подарък.

Така е малко закъснях но просто имах ангажименти който не търпяха отлагане , бяха ми предложели едни приятели ако примерно и купя букет или някое плюшено мече но мисля че точно това с мечето не е подходящо , предполагам букет със още нещичко да речем някои шоколад или нещо подобно .. Объркано ми е още , това да избираш подарък за момиче не е толкова лесно. :D

10 клас съм а тя е 11 ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз не се главоболя да измислям.Особено ако е нещо малко и символично.Ама и отдавна купувам само прагматични неща-дрешки,обувки,билет за театър,разходка,почивка.Нека тя каже какво иска.Хем тя доволна,хем ти спокоен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кукла и купи. Ей, да не объркаш да и купиш модел за възрастни!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз не се главоболя да измислям.Особено ако е нещо малко и символично.Ама и отдавна купувам само прагматични неща-дрешки,обувки,билет за театър,разходка,почивка.Нека тя каже какво иска.Хем тя доволна,хем ти спокоен.

Човек, 11-ти клас, още се лигавят...Добре, ти я познаваш по-добре от нас. Ние знам само, че е момиче, и че е 11-ти клас.Кажи ни що за човек е, какво обича, какъв ѝ е стила... Помисли ли по моето предложение?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшено мече...

Сребърна гривна и/или синжир

Има и друг вариант..бельо без дъно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туку що си представих момче 10-ти клас в магазин за бельо, опитвайки се да обясни размера :D :D :DМандарини, праскови, пъпеши, яйца на очи?
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че изглежда оригинално, мда... :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един хубав шал й купи да си спомня за прегръдката ти

а да - и ако слуша чалга я поздрави по оная тяхната телевизия

весели празници

:bighat:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туку що си представих момче 10-ти клас в магазин за бельо, опитвайки се да обясни размера :D :D :DМандарини, праскови, пъпеши, яйца на очи?

е аз както кажа на продавачката малко по-големи или малки от твоите,се разбираме....

Но като се замисля това е подарък за него..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е аз както кажа на продавачката малко по-големи или малки от твоите,се разбираме....Но като се замисля това е подарък за него..

Да, но тя трябва да може да влезне в подаръка и да не ѝ стои като гащите на Али Баба :D :DЕдна приятелка работи в магазин за бельо и какви ми ги е разправяла :D :D
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па вий го пращате детето баш сега ли да мери ъ

то ако до сега не е мерило значи тва с бельото отпада щото ще стане излагация

:P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па вий го пращате детето баш сега ли да мери ъ

то ако до сега не е мерило значи тва с бельото отпада щото ще стане излагация

:P

ее не е така..

аз като искам да купя някаква дреха за подарък на приятелка намирам начин..или ще я прегърна и ще погледа етикета на блузата й или ще я награбя за задника и ще притворя дънките и за да видя етикета и номера.Начини има,както и оправдания..за сутиена да не говоря как се разбира номера ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахах разбихте ме  :D ... Мисля че идеята на haidukpikaso да и взема шал ми допадна от колкото да и взема бельо .. А колкото до синджирчето или плюшената играчка мисля че не е подходящото време за това все пак е Коледа , ако беше Св. Валентин да иначе не .. Ще се опитам да и потърся някое хубаво шалче и с един хубав шоколад че бях и обещал при следващото ни виждане да и купя . И все пак ако имате други идеи споделяйте !?

Или да и взема някой парфюм ??

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или да и взема някой парфюм ??

Знаеш ли какъв аромат предпочита? По-тежък или по-лек? Има ли предпочитан?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшена играчка - миловидна, пухкава и голяма. Пр. мечок на размер почти колкото нея.

Подарява се в подходяща романтична обстановка!!!  ;)

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюшена играчка - миловидна, пухкава и голяма. Пр. мечок на размер почти колкото нея.Подарява се в подходяща романтична обстановка!!!  ;)

Оу, да, подарявал съм такъв, после към моят подарък има и други изненадващи "комплименти" :)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е но подходящо ли е за Коледа ... ?!  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечетата, поне според мен, не са вече толкова актуални.. Една голяма панда + една от онея шантави шапки с козинката отвън и някой готин букет цветя. Според мен това би зарадвало дори голяма жена. :) Е, първо се подсигури, че не си има някого вече.

Редактирано от Evolutionn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за шапка-панда. Аз лично имам две и ако видя още 22 различни и тях ще си купя..много им се радвам..

Такива, в момента има в Terranova и в Debenhams ..но само в Теранова са за жени, а не за деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от даниел павелов
      Здравейте, форумници! Преди седмица, учителят ни по физика ни да те нещо като въпросче, но логическо, правих струвах, РАЗСЪЖДАВАХ  търсих на български, на английски, но не намерих, моля помогнете! Ето ви въпроса : МОЖЕ ЛИ ДА ВИДИТЕ ОГЛЕДАЛО?
      Мерси предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.