Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес реших да си направя профил тук, за да попитам за програма за видео обработка. Чел съм различни подобни теми, но се уморих да инсталирам програми, които ми

вършат работа наполовина. Значи програмата, която ми е необходима, с нея трябва да мога да режа видеото с точност, да има меню за това и да виждам даденият кадър на рязане.

Препоръчителен минимум за рязане да избирам от 24 фрейма от 1 секунда.

Да мога, да си слагам лого. Да избирам мястото му, плътноста му, и размера му.

И най-важното да мога да зареждам и вграждам готови субтитри във видеото. Не аз да ги пиша,

а готов файл на субтитри. Да избирам размерът им, плътността им, (за плътността е много важно). За момента работя с Sony Vegas,  Format Factory, Camtasia

Но правя и различни видео клипове и в повечето случаи само една програма не ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес реших да си направя профил тук, за да попитам за програма за видео обработка. Чел съм различни подобни теми, но се уморих да инсталирам програми, които ми

вършат работа наполовина. Значи програмата, която ми е необходима, с нея трябва да мога да режа видеото с точност, да има меню за това и да виждам даденият кадър на рязане.

И най-важното да мога да зареждам и вграждам готови субтитри във видеото. Не аз да ги пиша,

а готов файл на субтитри. Да избирам размерът им, плътността им, (за плътността е много важно). За момента работя с Sony Vegas,  Format Factory, Camtasia

Но правя и различни видео клипове и в повечето случаи само една програма не ми върши работа.

VIrtualdub с допълнителни плъгини може всичко това. И е безплатна. Но се искат малко усилия за да се научите да работите с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VIrtualdub с допълнителни плъгини може всичко това. И е безплатна. Но се искат малко усилия за да се научите да работите с нея

А може ли да работи с MKV файлове?

И да прави дублаж на аудиото? Също мога ли да добавям ефекти?

Имах я инсталирана, мисля. Но май трябваше да преработвам субтитрите с друга програма.

И веднага я махнах.

Ще я пробвам пак ще потърся и плъгини този път. Но  търся нещо с въможностите Sony Vegas pro,

интерфейса на Ulead video и за субтитрите разбира се.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да работи с MKV файлове?

И да прави дублаж на аудиото? Също мога ли да добавям ефекти?

Имах я инсталирана, мисля. Но май трябваше да преработвам субтитрите с друга програма.

И веднага я махнах.

Ще я пробвам пак ще потърся и плъгини този път. Но  търся нещо с въможностите Sony Vegas pro,

интерфейса на Ulead video и за субтитрите разбира се.

Благодаря!

Мисля че не.

И силата й не е в многопистови проекти

И да, можете да добавяте ефекти, но зависи какви. Като цяло това не е точно програма за нелинеен монтаж каквато вие очевидно търсите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
lonewolf88,

Разгледайте тук може да ви е от помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо лично нямам против теб, но .....................

Занимаващите се със снимане на геймплей и AMV мейкърите сте на едно ниво, а всички тук са наясно, какво ми е мнението за геймърите.

Ще вкараш видео с някакъв фреймрейт, но искаш да може да работиш с поне 24.

Вземи прочети, какво е фреймрейт, преди да искаш нещо, което невъзможно.

Мога да ти дам софтуер, но няма да го направя по много причини.

Ще сваляш готов суб, защото нали иначе трябва да знаеш език и как се превежда, а след това ще имаш наглостта да слагаш свое лого на чужд труд.

lonewolf88,

Разгледайте тук може да ви е от помощ.

Да гледа кое ?

В тоя малоумен сайт са имали наглоста да сложат тая смехория Вегас пред Magix, която е в пъти по-добра.

Толкова са неуки, че дори не са направили сравнение с Edius, която пък щеше да направи смешна другата простотия на Адоб-Премиер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

papugai,

Преди около 3 години спрях да пиша в този форум заради един "ерудит" като вас.

Сега, поради наивното си желание да помогна на автора на темата, наруших решението си и виждам, че съм сбъркал.

Пожелавам ви много успехи във видео редактирането и да видим още много стойностни филми с монтаж и субтитри на няколко езика ваше дело!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега папугей исках да напиша кадър,  но хората знаещи чужди езици като теб, не знаят български. Затова ви написах фрейм.  И като съм си загубил 2 дни от живота си да направя документално видео за някой велик спортист от миналото, дето не си го чувал. Много ясно, че ще сложа логото си. Второ ако исках да открадна превода на някой, щях да му изтрия името от файла. Пък към филма, за който го е писал превода, филма не е чужд труд, така ли. Тя една продукция за 300милиона качена и ние да гледаме, що то сме беден народ. Знак за милосърдие викаш. И тия дето го правят превода,

те го правят за едно потупване по рамото или за едно браво в коментара на торента. Защо ли си направих профил тук, аман от професори.

Нищо лично нямам против теб, но .....................

Занимаващите се със снимане на геймплей и AMV мейкърите сте на едно ниво, а всички тук са наясно, какво ми е мнението за геймърите.

Ще вкараш видео с някакъв фреймрейт, но искаш да може да работиш с поне 24.

Вземи прочети, какво е фреймрейт, преди да искаш нещо, което невъзможно.

Мога да ти дам софтуер, но няма да го направя по много причини.

Ще сваляш готов суб, защото нали иначе трябва да знаеш език и как се превежда, а след това ще имаш наглостта да слагаш свое лого на чужд труд.

Да гледа кое ?

В тоя малоумен сайт са имали наглоста да сложат тая смехория Вегас пред Magix, която е в пъти по-добра.

Толкова са неуки, че дори не са направили сравнение с Edius, която пък щеше да направи смешна другата простотия на Адоб-Премиер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега папугей исках да напиша кадър,  но хората знаещи чужди езици като теб, не знаят български. Затова ви написах фрейм.  И като съм си загубил 2 дни от живота си да направя документално видео за някой велик спортист от миналото, дето не си го чувал. Много ясно, че ще сложа логото си. Второ ако исках да открадна превода на някой, щях да му изтрия името от файла. Пък към филма, за който го е писал превода, филма не е чужд труд, така ли. Тя една продукция за 300милиона качена и ние да гледаме, що то сме беден народ. Знак за милосърдие викаш. И тия дето го правят превода,

те го правят за едно потупване по рамото или за едно браво в коментара на торента. Защо ли си направих профил тук, аман от професори.

Кадър и фейм е едно и също, а не виждам причина да даваш обяснение, сякаш разбираш, какво съм искал да кажа.

Ще повторя-вземи прочети, какво е фреймрейт.

П.П.

Останалата част от коментара ти не успях да я схвана, дано поне ти си я разбираш, защото съм имал причина да напиша AMV мейкър. Ти и космонавт може да се изкараш, важно е дали някой го вярва.

papugai,

Преди около 3 години спрях да пиша в този форум заради един "ерудит" като вас.

Сега, поради наивното си желание да помогна на автора на темата, наруших решението си и виждам, че съм сбъркал.

Пожелавам ви много успехи във видео редактирането и да видим още много стойностни филми с монтаж и субтитри на няколко езика ваше дело!

Значи вината е моя, че ти даваш сайт, в който не са наясно, а се изкарваш потърпевщ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кадър и фейм е едно и също, а не виждам причина да даваш обяснение, сякаш разбираш, какво съм искал да кажа.

Ще повторя-вземи прочети, какво е фреймрейт.

П.П.

Останалата част от коментара ти не успях да я схвана, дано поне ти си я разбираш, защото съм имал причина да напиша AMV мейкър. Ти и космонавт може да се изкараш, важно е дали някой го вярва.

Значи вината е моя, че ти даваш сайт, в който не са наясно, а се изкарваш потърпевщ.

Виж сега мой човек, просто исках програма. Като не знаеш такава просто подмини темата.Предполагам че разгледах твоят профил във vbox. Разгледах програми които си качил. Сигурно, не ми вършат работа на мен. Пък това което исках да кажа в предишният коментар е, че никой не прави нищо даром и всеки краде, както може, от където може и с каквото може.

От тук нататък смятам че темата е изчерпана. Sony vegas ми върши чудесна работа + Format Factory за субтитрите.

И някои хора правят клипове за удоволстие не за популярност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих програмата която търсех, става  въпрос за Cyberlink Powerdirector 12

с тази програма може да правите всичко, което пожелаете. Може да пишете субтитри може да ги зареждате и вграждате.

Да си слагате лого. Имате голям избор на добаване на ефекти. Може и да изтеглите допълнителни такива във всяко  подменю

на ефектите имате download  . Tрябва само да се регестрирате. Не е проблем ако използвате кракната програма.

Все още не съм я разучел на пълно. Но бих казал, че програмата разполага с по-лесен и удобен интерфейс и повече възможности от Sony Vegas ако си инсталирате няколко програми от серията. Те стават един вид плъгъни към тази, работят също и самостоятелно. Щях да забравя работи и с мкв файлове. Също така разполага с "intelligent svrt" който избира най-доброто

съотношение за конвертиране. Intelligent svrt работи само с входящи Mpeg-4.H264. Но ако обработвате веднъж такъв формат, можете да запишете дадените настройки и да ги ползвате върху всички останали формати на конвертиране по-късно.  

Редактирано от lonewolf88 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички! :)
След като се убедих, че Cyberlink Powerdirector 12 е в пъти по-добра от Вегас и Премиер реших да я пробвам.Изтеглих програмката от Замунда.
С инсталацията всичко мина по мед и масло, но дойде време за активиране на продукта,за да мога да използвам на 100% програмата,и до тук беше хубавата част .. Абсолютно точно следвах инструкциите от инфо файла,но уви нещо не се получава.Та молбата ми е, ако е възможно, някой който работи с програмата и е инсталирал и активирал  успешно да сподели как се е справил с активирането и.
Благодаря предварително :) 
Само да отбележа, още преди инсталацията пускам кейгенератора и не излизам от него докато не тръгне програмата.
Няма други инсталирани предишни версии на програмата.
По начина, който е описан в инфо файла на торента,изписва в сайта на програмата, че този начин на инсталация вече не е валиден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички! :)

След като се убедих, че Cyberlink Powerdirector 12 е в пъти по-добра от Вегас и Премиер реших да я пробвам.Изтеглих програмката от Замунда.

С инсталацията всичко мина по мед и масло, но дойде време за активиране на продукта,за да мога да използвам на 100% програмата,и до тук беше хубавата част .. Абсолютно точно следвах инструкциите от инфо файла,но уви нещо не се получава.Та молбата ми е, ако е възможно, някой който работи с програмата и е инсталирал и активирал  успешно да сподели как се е справил с активирането и.

Благодаря предварително :) 

Само да отбележа, още преди инсталацията пускам кейгенератора и не излизам от него докато не тръгне програмата.

Няма други инсталирани предишни версии на програмата.

По начина, който е описан в инфо файла на торента,изписва в сайта на програмата, че този начин на инсталация вече не е валиден.

Надявам се сте прочел правилата на форума, особено точка 2.10 и ви е ясно че в този форум няма да получите такъв вид помощ!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от El Shaarawy92
      Имам следната конфигурация - Pentium G2020, Nvidia GT9500, 4GB RAM, 500HDD, XFX TS 430W. Искам да си закупя по - добро видео. Компютърът  се използва за игри, като не е задължително най  - новите заглавия да се играят на най - високи изисквания, а просто искам добър FPS.Всъщност основно играя игри като LoL, CS:GO и Fifa, които не са толкова тежки. Въпросът ми е, какво трябва да е, защото процесорът е стар и изобщо има ли смисъл от ново видео. Може и втора ръка. Ако няма смисъл, то е време за смяна на дъното и процесора.
    • от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.