Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте.Днеска си взех телефон с Win 8 ... качих си песнички на телефона и от 2 часа не мог да разбера как да си направя телефона да ми звъни с някоя от тях.Гледах в настройките за мелодий и там не излизат качените.Опитах от плей листа .. оттам въобще няма такава опция за настройка за звук.Helpppp meee :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато качвате mp3 ги копирайте в папка "Рингтонове" и след това можете да ги избирате като мелодии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да дадеш марка и модел на телефона. И ще видим какво можем да направим.

Кажи с карта памет ли си или без как си качила песента (по какъв метод с USB с bluetooth или по друг начин уточни)

П.П

и под win 8 си имала предвид windows phone 8 нали така ако греша ме поправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia lumia 625 ... има вградени 8gb памет ... с USB качих,да Window phone 8.Пробвах го това да ги кача в Рингтонове :) 

Изтеглих си приложението за компа ... ииии стана :) прехвърлих си песничките и се появиха при рингтоновете.И все пак много благодаря :))))) 

Редактирано от Пламена П. П. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.