Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Днес реших да си направя банер за една игра, направих си всичко ефекти, сенки и др. но след като натиснах "Save As" почва да зарежда и цялата програма  изчезва ? 

Така пробвах няколко пъти с други надписи и картинки, но все същото... Някой знае ли как се оправя това ? От много време не съм работил с нея (1-2 месеца) преди не правеше този проблем.

Редактирано от Power Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Днес реших да си направя банер за една игра, направих си всичко ефекти, сенки и др. но след като натиснах "Save As" почва да зарежда и цялата програма  изчезва ? 

Така пробвах няколко пъти с други надписи и картинки, но все същото... Някой знае ли как се оправя това ? От много време не съм работил с нея (1-2 месеца) преди не правеше този проблем.

1. Какво не ви хареса в раздела за продукти на Адоб?

2. Да не питам дали е купена... Изтеглете си безплатна версия CS2 и пробвайте с нея

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С CS5 съм от доста време нямал съм такъв проблем.

Редактирано от Power Boy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С CS5 съм от доста време нямал съм такъв проблем.

Тогава си помислете какви ъпдейти, какъв нов софтуер сте инсталирал междувременно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро не съм инсталирал нови ъпдейти. Преди малко пробвах с CS2, но пак същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро не съм инсталирал нови ъпдейти. Преди малко пробвах с CS2, но пак същия проблем.

А изтеглихте ли го от сайта на Адоб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да експортнеш в различна директория или я стартирай като администратор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

2. Да не питам дали е купена... Изтеглете си безплатна версия CS2 и пробвайте с нея

Не е безплатна, макар привидно да изглежда така. Адоб изживяха проблем, когото се отрази на редовните платци на CS2 и заради тях направи жест, като го пусна свободно. И тук покрай тях се усетиха мишките и намазаха филиите безплатно, за което Адоб реши да си трае. Все пак CS2 е изделие на 2005г, а към днешна дата тропа 2014г, та мишките като схванат белким се бръкнат за новото (имхо).

хайде, весели празници от мен ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.