Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся помощ от по-разбиращите от мен.

По-конкретно, много ще се радвам, ако някой ми помогне и ми обясни как да си пусна субтитри на 3D филм.

Прочетох 10000 теми, статии, форуми и какво ли още не по тази тема, теглих програми, всичко прочетено изпробвах и не ще, и не ще..

3D филмите си вървят перфектно, никакви проблеми, тези с бг аудио - също никакви проблеми, обаче тези субтитри ме измъчиха.

Много моля някой да ми помогне..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За плейване директно от телевизор ли става въпрост,или от ПЦ ? 

Теглила сте програми---предполагам от ПЦ,но все пак !?!?

Малко повече инфо ако може- Как, с какво и какво означава ,,не става,,!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам твърд диск, не директно от компютър. Програмата 3D subtitler , с нея се опитах да конвертирам субтитрите ..

Сега прочетох мнение, че през друг usb източник по никакъв начин нямало да разпознае субтитрите.. Това истина ли е ?

Интересното е, че като отида на опции на филма и ми показва, че има включени субтитри .. само че те не излизат на екрана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Това истина ли е ?...

Mисля да,защото съм пробвал с флашка и не може да се подкарат IDX !

Ако имате възможност ползвайте PC>HDMI>TV иначе няма да можете да се наслаждавате на тези субтитри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, трябва да си взема кабел.

Благодаря все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имате такъв изход на видеокартата на ПЦ-то (HDMI) и е въпрос само да си закупите такъв кабел изобщо не се чудете.Това е най-удачния и безкомпромисен вариант!

Ако и ПЦ-то ви е подходящо за безпроблемно възпроизвеждане на такива файлове ,значи ще сте на 6  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.