Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам много странен проблем и направо ме подлудява. Преди 2 дни си преинсталирах уиндоуса и сега вкъщи ми сваля с 1мб/с(торенти). Преди да го преинсталирам стигах скорост от 5-8 МБ/с. Сега скоростта падна много и нямам идея от какво е. След като преди да го преинсталирам сваляше с висока скорост си правя извода че е от лаптопа или от uTorrent-a. Странното е че свалям с 1.0, 1.1 мб/с и стои така и не се променя. Като че ли е наложен някакъв лимит на скоростта. Проверих в настройките на торент клиента и уж всичко е както трябва.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Има вероятност тези настройки да не са избрани. Също така, принципно уиндоус отпуска малко връзки за такива дейности с цел сигурност.  Има програмки и пачове(като tcp-z примерно), с които се отварят повече връзки за стриймване, също и за споделяне на ресурси чрез разни протоколи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пипал ли си настройки на Utorenta ако си със него провери тази настройка Utorrent Setup Guide и виш дали е Current Settings Ultimited ако не я направи Поздрави  

Редактирано от TheWalking (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го това и все същото ):  Има ли шанс да е нещо от драйвъра, да не поддържа по висока скорост на wi-fi? За всеки случай ще пробвам с друг клиент ама предполагам ще е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не уточни първоначално типа на връзката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.