Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

quickJO

За какво си мислите в момента /сезона на Коледните чорапи/

Препоръчан отговор

Бях чел некъде, че някъв предложил начин за борба с наркоманията. Всички наркомани да могат свободно да взимат наркотик в болниците. Чист наркотик, със стерилни спринцовки, под лекарски надзор. Идеята е, че като е легално и прозрачно, ще се резнат крилцата на наркокартелите, оттам и ще падне процента на наркоманите, защото няма кой да ги подтиква.....Интересна идея, която никое правителство не е приело, що ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях чел некъде, че някъв предложил начин за борба с наркоманията. Всички наркомани да могат свободно да взимат наркотик в болниците. Чист наркотик, със стерилни спринцовки, под лекарски надзор. Идеята е, че като е легално и прозрачно, ще се резнат крилцата на наркокартелите, оттам и ще падне процента на наркоманите, защото няма кой да ги подтиква.....Интересна идея, която никое правителство не е приело, що ли?

Що де. Пиенето като е официално разрешено да не би броя на алкохолиците да е спаднал ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що де. Пиенето като е официално разрешено да не би броя на алкохолиците да е спаднал ?

Най - малкото, тия милиарди дето влизат в нечии джобове, да влизат в държавната хазна ;)  Да не говорим, че почти толкова милиарди се харчат за борба с наркокартелите....Който си е пристрастен към наркотика, така или иначе го намира, кво се заблуждаваме ся?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хапнах

мисля да поспя

не ме будете :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най - малкото, тия милиарди дето влизат в нечии джобове, да влизат в държавната хазна ;)  Да не говорим, че почти толкова милиарди се харчат за борба с наркокартелите....Който си е пристрастен към наркотика, така или иначе го намира, кво се заблуждаваме ся?

Те за това са милиарди защото е забранен. Ако е официално разрешен и всеки си ходи с три куфара като Боевски до Южна Америка и му пожелаят приятно пътуване и скоро пак да дойде за да дозареди ще са да речем не милиарди а хиляди. И черните каси на управляващите ще са празни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ма подсети колегата, че станало време за едно обедно аперитивче :cheers:  Сетне ще похапна гювеч с овчо и лещена супичка, с каничка винце, а за подслаждане си купих едни баклавички, обвити в шоколад :lick lips:

Сетне ще пусна италянското филмче за възрастни и може да подремна лекинко, че довечера да имам сили :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз приключих с задачите днес и изпаднах в мисловен вакуум. Как стигнах до тук обаче?

Станах към 10.00ч локално време и като почтен джентълмен си направих кафе. После повторих и се заех с велосипеда.

Публикувано изображение

Велосипеда ми отне 10мин да го събера. И от кеф си пуснах любимия кючек.

Публикувано изображение

Хей там в дъното под прозореца се вижда нетбука ми, а той е свързан към система с суббуфер. Пуснал съм си кючека, пия кафе и мисля.

http://www.youtube.com/watch?v=pZ-O_gmR_UY

Понито се оказа с спукана задна гума. Газил съм нещо яко значи.

Първото кръгче направих вкъщи. Нямам преградни стени между  кухнята - салона - хола и двора. Сефтето стана като се метнах, кръгче в кухнята и газ към двора  с отворена врата. Кръгче на двора и обратно по звуците на волумето. Е ми с този кларинет ми се пълни душата и как да не напънеш педалите. По едно време затропаха съседите, да си платят тока, водата и чистачката за входа. И всеки ха, ново колело? Да, возя се малко така , да съм по-бърз при предвижване от точка А до точка Б. Даже на един му показах на живо. По-ги стъписваше музиката. Те си имат за руснак! А не, аз съм българин и слушам българска музика!!! Шах с пешката им тряскам. Даже на мароканеца два етажа над мен му ги пуснах на големия телевизор ... каките, а той ме пита, ако това е България какъв го чепкаш тук! Тупурдията отмина и се оказва, че ако искам багажник трябвало да си поръчам и платя отделно. Това не било велосипед за селянина с колелото, а по-така. И друго. Седлото идва с някаква дупка, по-точно цепка. Трите пръста ми се провират свободно и се чудя - нещо съм проспал от сексуалната революция ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горещо ви препоръчвам филма :lol6: Скоро не бях се смял така :lol6: :lol6: :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаме проблеми с лаптопа на динозавър1 

забива още в началото - черен екран и само мишка

един компютърен гений по желание?

успях да го подкарам под сейф мод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаме проблеми с лаптопа на динозавър1 

забива още в началото - черен екран и само мишка

един компютърен гений по желание?

успях да го подкарам под сейф мод

Висока температура,омазан уиндоус,качен кофти ъпдейт,кофти скоро качена програма и още стотина неща.Можеш ли да върнеш уиндоуса до по-ранно състояние?

P.S Ох,то май се пи6е6е линдолс,нали фрнд. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Висока температура,омазан уиндоус,качен кофти ъпдейт,кофти скоро качена програма и още стотина неща.Можеш ли да върнеш уиндоуса до по-ранно състояние?

Ох,то май се пишеше линдолс,нали фрнд.

казваш че вариант вирус отпада?

как да го върна до по-ранно състояние?

последно е качвана някаква игра преди две седмици

но компа си го е ползвала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казваш че вариант вирус отпада?

как да го върна до по-ранно състояние?

последно е качвана някаква игра преди две седмици

но компа си го е ползвала

Изобщо не изключвам вирус,казах "...и още стотина неща."

Връщането става със Старт>контролен панел>Система и защита>Възстановяване на компютъра до по-ранно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не изключвам вирус,казах "...и още стотина неща."

Връщането става със Старт>контролен панел>Система и защита>Възстановяване на компютъра до по-ранно състояние.

чай да съ пробвам............

забива и в сейф мод 

преди малко го изключих по гадния начин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е за салатка, май :) Я да видя, кво да накълцам :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жената замеси милинки, пече и баница.

за салата - има руска ( купена), снежанка ( жената я направи) , кисело зеле.

за гарнитура -варени картофки

основното ще е вратни пържолки, сега седят в марината - след малко слизам в мазата да ги църна на скарата, и докато те свърчат, аз ще разредя малко ракийка, че дамаджаната е на 60 градуса и ще е малко силничка.

имам вино - червено и бяло домашни, различни видове купени.Уиски -по три различни от вид - шотландско, иралндско и бърбън.Чака се Узото да пристигне от Корфу.Една 5-литрово кенче от Лилд си в3зех "бяла бира".

не знам дали става за пиене, но възнамерявам да разнеса съмненията.

Emmi оправи ли се с лаптопа на динозавърката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за финален, предния пост на коледната тема с мисленето е идеален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.