Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера теглих филми ( с uTorrent съм) и като ги отворя с windows media player-a ми изписва error downloading codec. Пробвах и с BS Player,но и там ми дава грешка. Зареждат само аудиото, а видео няма. Изтеглих ги отново филмите от друг интернет и пак същото. Преди нямах такъв проблем. От какво може да е и може ли да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си плеър с кодеци - KMPlayer или PotPlayer примерно.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VLC media player и Gom Player + превод на BG.

Те също имат вградени кодеци.

Твърдо залагам на VLC, и след него на Pot Player. Gom отдавна не е това което беше.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не разбрахме за каква ОС става дума ? Ако искате да си гледате с каквото ви душа сака си инсталирайте кодеци :

За XP - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51227

Win 7 - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=53611

Защото примерно с GOM или КM-player ще се появи някой по-различен формат плеъра ще сигнализира ,че трябва да се инсталира кодек от неговия сайт и пак ще има шах с пешката .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не разбрахме за каква ОС става дума ? Ако искате да си гледате с каквото ви душа сака си инсталирайте кодеци :

За XP - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51227

Win 7 - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=53611

Защото примерно с GOM или КM-player ще се появи някой по-различен формат плеъра ще сигнализира ,че трябва да се инсталира кодек от неговия сайт и пак ще има шах с пешката .

Стига с тия кодеци бре. Един ffdshow е предостатъчен заедно със Media  Player Classic Home Cinema да се гледат всички филми от всякакви родове формати.

Единствения комплект декодери който признавам и съм ползвам някога е CCCP

Но не виждам смисъл да се сваля при положение че филтрите във него може да се сложат по отделно.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тия кодеци бре. Един ffdshow е предостатъчен заедно със Media  Player Classic Home Cinema да се гледат всички филми от всякакви родове формати.

А защо трябва да ограничаваме някой да ползва еди кой си плеър ? Или ще кажете ,че в кодеците има зловреден или някакъв лош софтуер който пречи ? За хора които са на вие с компютрите е по-добре с отделни кодеци , не веднъж са ми се обаждали ,че няма звук или еди кой си клип не могат да го пуснат а са GOM и KM но пак понякога плеъра иска да се пипне по него .

И наистина GOM не е това което беше но в обратния смисъл в момента GOM е перфектен  !

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик:

Не бих казал, че GОМ-a е перфектен. На последната версия, трябва да му се инсталира плъгина ac3filter.(за да има звук на някой от филмите).

Има проблем със разчитането на някой от видео форматите (пак трябва да се инсталира нещо допълнително).

Както и VLC-то е дълеч от перфектно: размера на субтитрите не може да бъде избиран, както на потребителя му харесва. Сложени са само четири стила (за размера им)

Както и шрифта е малко дразнещ, за разлика от GOM (който много добре се справя), както и интерфейса му е по-лесен за потребителя.

Но пък картината не VLC-то е със несравнимо качество (може би една от най добрите от всички плеъри, които съм ползвал).

П.П. До сега не съм намерил читав видео плеър (от многото търсене). Имам инсталирани и VLC, както и GOM. Но ми се струва,

че все още няма видео плеър който е номер 1, както някога беше BSPlayer(но го развалиха).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо трябва да ограничаваме някой да ползва еди кой си плеър ? Или ще кажете ,че в кодеците има зловреден или някакъв лош софтуер който пречи ? За хора които са на вие с компютрите е по-добре с отделни кодеци , не веднъж са ми се обаждали ,че няма звук или еди кой си клип не могат да го пуснат а са GOM и KM но пак понякога плеъра иска да се пипне по него .

И наистина GOM не е това което беше но в обратния смисъл в момента GOM е перфектен  !

Колкото повече кодеци се слагат толкова повече се омазва системата. Това е доказано. Комплесно решение - лично за мен е Daum Pot Player. Ползвател съм на въпросния плеър вече 2ра година и за сега не съм имал проблеми със каквито и да е формати със него. Плеъра допреди време имаше и проект със превод на интерфейса на БГ език, но до колкото си спомням автора на проекта на този етап, се октаза да го превежда.

Проблема на тия хора дето се обаждат е че ги мързи да прочетът по стари теми по въпроса. Достатъчно е разисквано по наши и чужди форуми, как може със единични пакети да се гледат всякакви родове формати мултимедия.

Предлагам на авторката на темата да деинсталира всички кодек пакети, които е инсталирала, до сега, със Revo Uninstaller Free да разгледа със Agent Ransack - безплатна търсачка за файлове, за остатъци от деинсталираните програми,(последното го пиша защото дори доказали се деинсталатори като Revo, Total Uninstall, Uninstall Tool, винаги оставят след себе си пропуски...) да си инсталира след като почисти регисрите със Auslogics Registry Cleaner ...

След това да си свали предлежния от мен плеър и да сподели резултата, който е постигнала. Относно това дали ще е положителен - гаранция на 100% няма.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Както и VLC-то е дълеч от перфектно: размера на субтитрите не може да бъде избиран, както на потребителя му харесва. Сложени са само четири стила (за размера им)

Както и шрифта е малко дразнещ, за разлика от GOM (който много добре се справя), както и интерфейса му е по-лесен за потребителя.

...

Кога за последно си гледал интерфейса за настройка на шрифтове в VLC?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога за последно си гледал интерфейса за настройка на шрифтове в VLC?

Публикувано изображение

А сигурно ли е че е гледал пълния а не опростения интерфейс за настройка? Защото аз като го четох какво пише имах в предвид че говори именно за съкратените настройки на плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пълния, съм гледал (все пак не съм начинаещ).

Има за смяна не шрифта, пробвах със често разпространените шрифове, но изобщо шрифта нe изглежда както при GOM.

И другото, както споменах по-горе: не е възможно да се настрои големината на субтитрите (както потребителя му е удобно), а именно:

Публикувано изображение

VLC, има само тази опция за съжаление:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пълния, съм гледал (все пак не съм начинаещ).

Има за смяна не шрифта, пробвах със често разпространените шрифове, но изобщо шрифта нe изглежда както при GOM.

И другото, както споменах по-горе: не е възможно да се настрои големината на субтитрите (както потребителя му е удобно), а именно:

VLC, има само тази опция за съжаление:

Публикувано изображение

А горната опция за размер в пиксели за какво ти е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.