Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера теглих филми ( с uTorrent съм) и като ги отворя с windows media player-a ми изписва error downloading codec. Пробвах и с BS Player,но и там ми дава грешка. Зареждат само аудиото, а видео няма. Изтеглих ги отново филмите от друг интернет и пак същото. Преди нямах такъв проблем. От какво може да е и може ли да се оправи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си плеър с кодеци - KMPlayer или PotPlayer примерно.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VLC media player и Gom Player + превод на BG.

Те също имат вградени кодеци.

Твърдо залагам на VLC, и след него на Pot Player. Gom отдавна не е това което беше.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не разбрахме за каква ОС става дума ? Ако искате да си гледате с каквото ви душа сака си инсталирайте кодеци :

За XP - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51227

Win 7 - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=53611

Защото примерно с GOM или КM-player ще се появи някой по-различен формат плеъра ще сигнализира ,че трябва да се инсталира кодек от неговия сайт и пак ще има шах с пешката .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не разбрахме за каква ОС става дума ? Ако искате да си гледате с каквото ви душа сака си инсталирайте кодеци :

За XP - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51227

Win 7 - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=53611

Защото примерно с GOM или КM-player ще се появи някой по-различен формат плеъра ще сигнализира ,че трябва да се инсталира кодек от неговия сайт и пак ще има шах с пешката .

Стига с тия кодеци бре. Един ffdshow е предостатъчен заедно със Media  Player Classic Home Cinema да се гледат всички филми от всякакви родове формати.

Единствения комплект декодери който признавам и съм ползвам някога е CCCP

Но не виждам смисъл да се сваля при положение че филтрите във него може да се сложат по отделно.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с тия кодеци бре. Един ffdshow е предостатъчен заедно със Media  Player Classic Home Cinema да се гледат всички филми от всякакви родове формати.

А защо трябва да ограничаваме някой да ползва еди кой си плеър ? Или ще кажете ,че в кодеците има зловреден или някакъв лош софтуер който пречи ? За хора които са на вие с компютрите е по-добре с отделни кодеци , не веднъж са ми се обаждали ,че няма звук или еди кой си клип не могат да го пуснат а са GOM и KM но пак понякога плеъра иска да се пипне по него .

И наистина GOM не е това което беше но в обратния смисъл в момента GOM е перфектен  !

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик:

Не бих казал, че GОМ-a е перфектен. На последната версия, трябва да му се инсталира плъгина ac3filter.(за да има звук на някой от филмите).

Има проблем със разчитането на някой от видео форматите (пак трябва да се инсталира нещо допълнително).

Както и VLC-то е дълеч от перфектно: размера на субтитрите не може да бъде избиран, както на потребителя му харесва. Сложени са само четири стила (за размера им)

Както и шрифта е малко дразнещ, за разлика от GOM (който много добре се справя), както и интерфейса му е по-лесен за потребителя.

Но пък картината не VLC-то е със несравнимо качество (може би една от най добрите от всички плеъри, които съм ползвал).

П.П. До сега не съм намерил читав видео плеър (от многото търсене). Имам инсталирани и VLC, както и GOM. Но ми се струва,

че все още няма видео плеър който е номер 1, както някога беше BSPlayer(но го развалиха).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо трябва да ограничаваме някой да ползва еди кой си плеър ? Или ще кажете ,че в кодеците има зловреден или някакъв лош софтуер който пречи ? За хора които са на вие с компютрите е по-добре с отделни кодеци , не веднъж са ми се обаждали ,че няма звук или еди кой си клип не могат да го пуснат а са GOM и KM но пак понякога плеъра иска да се пипне по него .

И наистина GOM не е това което беше но в обратния смисъл в момента GOM е перфектен  !

Колкото повече кодеци се слагат толкова повече се омазва системата. Това е доказано. Комплесно решение - лично за мен е Daum Pot Player. Ползвател съм на въпросния плеър вече 2ра година и за сега не съм имал проблеми със каквито и да е формати със него. Плеъра допреди време имаше и проект със превод на интерфейса на БГ език, но до колкото си спомням автора на проекта на този етап, се октаза да го превежда.

Проблема на тия хора дето се обаждат е че ги мързи да прочетът по стари теми по въпроса. Достатъчно е разисквано по наши и чужди форуми, как може със единични пакети да се гледат всякакви родове формати мултимедия.

Предлагам на авторката на темата да деинсталира всички кодек пакети, които е инсталирала, до сега, със Revo Uninstaller Free да разгледа със Agent Ransack - безплатна търсачка за файлове, за остатъци от деинсталираните програми,(последното го пиша защото дори доказали се деинсталатори като Revo, Total Uninstall, Uninstall Tool, винаги оставят след себе си пропуски...) да си инсталира след като почисти регисрите със Auslogics Registry Cleaner ...

След това да си свали предлежния от мен плеър и да сподели резултата, който е постигнала. Относно това дали ще е положителен - гаранция на 100% няма.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Както и VLC-то е дълеч от перфектно: размера на субтитрите не може да бъде избиран, както на потребителя му харесва. Сложени са само четири стила (за размера им)

Както и шрифта е малко дразнещ, за разлика от GOM (който много добре се справя), както и интерфейса му е по-лесен за потребителя.

...

Кога за последно си гледал интерфейса за настройка на шрифтове в VLC?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога за последно си гледал интерфейса за настройка на шрифтове в VLC?

Публикувано изображение

А сигурно ли е че е гледал пълния а не опростения интерфейс за настройка? Защото аз като го четох какво пише имах в предвид че говори именно за съкратените настройки на плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пълния, съм гледал (все пак не съм начинаещ).

Има за смяна не шрифта, пробвах със често разпространените шрифове, но изобщо шрифта нe изглежда както при GOM.

И другото, както споменах по-горе: не е възможно да се настрои големината на субтитрите (както потребителя му е удобно), а именно:

Публикувано изображение

VLC, има само тази опция за съжаление:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пълния, съм гледал (все пак не съм начинаещ).

Има за смяна не шрифта, пробвах със често разпространените шрифове, но изобщо шрифта нe изглежда както при GOM.

И другото, както споменах по-горе: не е възможно да се настрои големината на субтитрите (както потребителя му е удобно), а именно:

VLC, има само тази опция за съжаление:

Публикувано изображение

А горната опция за размер в пиксели за какво ти е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Valentin Monov
      Здравейте , купих си нов фотоапарат nikon colop и ми прави проблеми. Като направя снимка на някакъв обект, ръбовете на обекта са назъбени когато се гледа отдалечено снимката във Photoshop. Някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително!

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.