Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така колеги здравейте.

Oбновявам темата със молба модератор да я премести във отдела за търсерне и намиране на драйвъри.

Поставих на машината 7 Professional - всичко е добре, повечето драйвъри дадени за машината и паснаха поставени на седмицата. липсва само драйвъра за USB3 Controllera. Този който е  на сайта на HP не работи със Windows 7 като платформа.

Така - Hadware IDs на контролера:

IUSB3ROOT_HUB30&VID_8086&PID_1E31&REV_0004&SID_1970103CIUSB3ROOT_HUB30&VID_8086&PID_1E31&REV_0004IUSB3ROOT_HUB30&VID_8086&PID_1E31 

Издирва се драйвър който да го подкара под 7.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така. Приключих със машината. Има успешно инсталирана ОС W7.

Драйвърите - няма да кажа от къде ги намерих. Това е защото никой тук над 12 часа не пожела да окаже каквото и да е съдействие.

Не знам дали съм прав или не но форума и сайта постепенно западат. По подобие на един друг сайт който няма да цитирам сега. Моля Модератора да изтрие цялата тема.

Машината беше закупена от мои роднини - управих се. На тези които не пожелаха да пишат тук или си закупят същата машина пожелавам им огромни главоблъсканици, заради неблагоразумието което са проявили да си закупят безкрайно скапаната и глупава марка HP.

Пожелавам ви  Весели празници.

П.с: Аз съм Атеист така че, дори да ми пратите подобни пожелания във темата ще ги пренебрегна.

Спестете си ги.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форума всичко е на доброволни начела и никой на никого не е длъжен на секундата да окаже съдействие.  Драйверите не си ги написал ти и  щом има търсачки ще ги намерят и други  с подобен проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форума всичко е на доброволни начела и никой на никого не е длъжен на секундата да окаже съдействие.  Драйверите не си ги написал ти и  щом има търсачки ще ги намерят и други  с подобен проблем.

Вече ми е все тая. Опраивих се благодаредние на форума на HP. Този форум тук замира. Всеки дири офтопик и заяждане и на никой вече не му пука за проблемите на хората!

Аз изрично следих темата - дори нямаше хора които да я следят вчера 1 час след като я пуснах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще те оправим в този живот.

Влизаш в БИОСа настройваш USB да е на Enabled(USB 3.0)  вместо на Auto(Legacy режим).

Влизаш в Уиндоус и инсталваш.http://dox.bg/files/dw?a=eabf018951

Със същия лаптоп съм голям зор видях с драйверите , ако срещнеш проблема с Блутут драйвера , а той е следният макар че се отклонявам от темата-

при инсталване на БТ драйвера , ЛАН-а ( не безжичния) спира да работи , ако го срещнеш ми пиши да ти кажа как се оправя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще те оправим в този живот.

Влизаш в БИОСа настройваш USB да е на Enabled(USB 3.0)  вместо на Auto(Legacy режим).

Влизаш в Уиндоус и инсталваш.http://dox.bg/files/dw?a=eabf018951

Със същия лаптоп съм голям зор видях с драйверите , ако срещнеш проблема с Блутут драйвера , а той е следният макар че се отклонявам от темата-

при инсталване на БТ драйвера , ЛАН-а ( не безжичния) спира да работи , ако го срещнеш ми пиши да ти кажа как се оправя .

Най напред никого няма да оправяш. Житието което водя е достатъчно подредено за да позволя на който и да е да се бърка във него.

И без да влизам в Биос си намерих проклетия драйвър.

Аз нямам такъв проблем. Инсталирах всички възможни драйвъри от сайта на производителя след това обнових с Driverpack Solution DVD - И както написах малко по горе няма проблем нито със безжичната свързаност нито със синия зъб.

Въпреки че аз нямам проблем със, драйвъра на зъба и на безжичния интернет - сподели пред хората които имат този проблем именно със тази машина как да се справят със него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече ми е все тая. Опраивих се благодаредние на форума на HP. Този форум тук замира. Всеки дири офтопик и заяждане и на никой вече не му пука за проблемите на хората!

Аз изрично следих темата - дори нямаше хора които да я следят вчера 1 час след като я пуснах.

Приятелю , от 20-ти декември до 1ви/2ри януари очакваш ли да намериш хора по форумите или по масите . Не знам доколко си наясно с календара, ама има хора от  30ти почват да репетират.Доколкото за марката НР  като цяло ако бяха толкова скапани колкото ги представяш , нямаше да са вече на пазара.А това какви главоблъсканици ги чакали хората закупили конкретния модел лаптоп, моля ти се .Ето за всички с този модел лаптоп за в бъдеще линк с драйвери за Win 7 64 bit (аз съм с Ultimate)

Windows 7 Drivers HP 15-e004su

https://mega.co.nz/#F!Fow1UYBY!FjrLomBWHf9sdE9FJqNc_A .Всички работят перфектно.

Редактирано от loc_dogy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва че са решили да си докарват цироза и да лазят на 4ри крака си е лично техен проблем. Познавам хора дето не засядат на масата заради такива глупави празници. Аз дори самия ги ненавиждам и мразя. Причината е проста - Атеист съм. Не  признавам която и да е религия на тази земя и не се кланям на езически божества, както и на богове. И ся кво излиза - че има група хора дето не ходят на 4ри крака осрани от пиене и други субстанции. Аз съм фен на Dell  и Lenovo и именно поради тази причина не съм фен на HP. Поддръжката им е крайно противна.

Ако трябва да си взимам машина лично за мен марката няма да е нито една на Българския пазар. Ще  е Gateway. Не ми пука за БГ  гаранцията предпочитам международната такава, но до сега не съм видял потребител на последната марка, да се е възползал от гаранцията.

Приятелю , от 20-ти декември до 1ви/2ри януари очакваш ли да намериш хора по форумите или по масите . Не знам доколко си наясно с календара, ама има хора от  30ти почват да репетират.Доколкото за марката НР  като цяло ако бяха толкова скапани колкото ги представяш , нямаше да са вече на пазара.А това какви главоблъсканици ги чакали хората закупили конкретния модел лаптоп, моля ти се .Ето за всички с този модел лаптоп за в бъдеще линк с драйвери за Win 7 64 bit (аз съм с Ultimate)

Windows 7 Drivers HP 15-e004su

https://mega.co.nz/#F!Fow1UYBY!FjrLomBWHf9sdE9FJqNc_A .Всички работят перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва че са решили да си докарват цироза и да лазят на 4ри крака си е лично техен проблем. Познавам хора дето не засядат на масата заради такива глупави празници. Аз дори самия ги ненавиждам и мразя. Причината е проста - Атеист съм. Не  признавам която и да е религия на тази земя и не се кланям на езически божества, както и на богове. И ся кво излиза - че има група хора дето не ходят на 4ри крака осрани от пиене и други субстанции. Аз съм фен на Dell  и Lenovo и именно поради тази причина не съм фен на HP. Поддръжката им е крайно противна.

Ако трябва да си взимам машина лично за мен марката няма да е нито една на Българския пазар. Ще  е Gateway. Не ми пука за БГ  гаранцията предпочитам международната такава, но до сега не съм видял потребител на последната марка, да се е възползал от гаранцията.

Мисля,че тук не е мястото да споделяш твоите религиозни виждания или липсата на такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че тук не е мястото да споделяш твоите религиозни виждания или липсата на такива.

Този линк в MEGA ми върти някакви топченца и не зарежда изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този линк в MEGA ми върти някакви топченца и не зарежда изобщо.

Оправи си браузъра, на 8 годишен комп с мозила 26 или нещо подобно зарежда без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.