Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са. Все пак ако има възможност вземете 2Х4ГБ. За вграденото видео двуканалният режим и критичен как ще се представя.

Хм,  основното работно напрежение на избраната оперативна памет малко се разминава с най-добрите показатели на поддръжка на дънната платка и контролера на оперативната памет на кристала на APU, но все пак стойностите са вътре в границите на лимита.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще ти заключат темата оправи линковете според правилата на раздела.

Реално нямаш захранване това в кутията която си избрал не струва.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са. Все пак ако има възможност вземете 2Х4ГБ. За вграденото видео двуканалният режим и критичен как ще се представя.

Хм,  основното работно напрежение на избраната оперативна памет малко се разминава с най-добрите показатели на поддръжка на дънната платка и контролера на оперативната памет на кристала на APU, но все пак стойностите са вътре в границите на лимита.

Имам една стара nvidia geforce gt630 ще стане ли на конфигурацията?

Редактирано от Aleksandyr Karakolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да не стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да не стане.

Ами за това което каза trial version? трябва ли да изхарча още 100 лева за ново захранване или моето ще стане ?EDIT:не съм видял че процесора е двуядрен объркал съм го ето истинския който смятам да си взимам- http://www.emag.bg/procesor-amd-a8-x4-6600k-3-90ghz-socket-fm2-box-ad660kwohlbox/pd/EDZB0BBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за това което каза trial version? трябва ли да изхарча още 100 лева за ново захранване или моето ще стане ?EDIT:не съм видял че процесора е двуядрен объркал съм го ето истинския който смятам да си взимам- http://www.emag.bg/procesor-amd-a8-x4-6600k-3-90ghz-socket-fm2-box-ad660kwohlbox/pd/EDZB0BBBM/

Ами ако искаш да не ти изгорят частите. :) Този процесор е съвместим с дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като леко надвиших с цената смених от APU на CPU щом старата видеокарта ще стане новия процесор-http://www.emag.bg/procesor-amd-athlon-ii-x4-750k-3400mhz-4mb-socket-fm2-black-edition-ad750kwohjbox/pd/ELK4KBBBM/захранването-http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-inter-tech-energon-650w-eps-650cm/pd/E1D0DBBBM/нещо друго ще трябва ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се взима тази конфигурация с този процесор за 179 лв. A8 6600K изобщо не слагай тази GT 630 защото вградената е леко по добратата графика в случая. Само ще ти спарва компонентите тази GT 630 и никаква роля. Карай на вграденото видео в процесора!

ПП: Зарежи тези захранвания на Inner Tech.

Ако имa гледай на Cooler Master в ем*г(то и други няма в евтиния клас в магазина им) или в момента няма промоция или пък ги няма в наличност.

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се взима тази конфигурация с този процесор за 179 лв. A8 6600K изобщо не слагай тази GT 630 защото вградената е леко по добратата графика в случая. Само ще ти спарва компонентите тази GT 630 и никаква роля. Карай на вграденото видео в процесора!

ПП: Зарежи тези захранвания на Inner Tech.

Ако имa гледай на Cooler Master в ем*г(то и други няма в евтиния клас в магазина им) или в момента няма промоция или пък ги няма в наличност.

Съжалявам но не разполагам с много пари и затова смених на процесор 

AMD Athlon II X4 750K и Cooler Master B600 бива лиго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дадеш 120 лв. за захранване и 135 лв. за процесор = 255 лв. Ако се вземе по евтино захранване от друг магазин и може да се вземе по добрия процесор A10 6790K с най добрата вградена графика из между другите процесори били и те интел от високия клас и GT 630 може да си го скриеш в шкафчето с този процесор!

Кажи си точния бюджет за да ти предложим нещо смислено! Бюджет(точен) + отделни пари за доставка има ли? Монитора - модел? С какви изходи е? HDMI,DVI, или онуй малкото VGA?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дадеш 120 лв. за захранване и 135 лв. за процесор = 255 лв. Ако се вземе по евтино захранване от друг магазин и може да се вземе по добрия процесор A10 6790K с най добрата вградена графика из между другите процесори били и те интел от високия клас и GT 630 може да си го скриеш в шкафчето с този процесор!

Кажи си точния бюджет за да ти предложим нещо смислено! Бюджет(точен) + отделни пари за доставка има ли? Монитора - модел? С какви изходи е? HDMI,DVI, или онуй малкото VGA?

500лв и видео картата, аз искам да си построя конфигурация покрай картата,доколкото до доставката в ем*г пише че е безплатно монитора ми е LG  и е свързан с HDMI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, понеже нямаше достъп до сайта известно време. Нито GT 630 нито поне първоначално избраният процесор са лакоми за ток и не биха имали проблем с китайчето. Въпреки това е по-добър избор да се вземе някакво по-сносно захранване. Видеото в първоначално избраният процесор, не е по-бързо от GT 630, но пък това не е така, що се отнася до следващите предложени APU-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
ASROCK FM2A55M-VG3 /FM2
2X4G DDR3 2400 GEIL EVO CORSA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
NJOY 400WGX 400W Passive PFC
DELUX DLC-MG460 NO PSU

Обща стойност - 367.88 лв. с ДДС
AMD A6 X2 6400K  126лв.
Което прави 503лв, като за частите от никем ще трябва да платите за доставка около 15лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи Cooler Master B600,AMD Athlon II X4 750K,MSI FM2-A55M-E33,WD Blue 500GB,Kingston 4GB 1600Mhz и Delux MV871 middletower ATX 450Wи няма да имам проблеми ? кажете защото не искам да се прецакам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 509.89 лв. с ДДС
В началото с твоята gt 630, след което можеш да си вземеш нещо от рода на 7790 примерно.
за 7 лв. отгоре взимаш по-добрия Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

500лв и видео картата, аз искам да си построя конфигурация покрай картата,доколкото до доставката в ем*г пише че е безплатно монитора ми е LG  и е свързан с HDMI

500 лв. за какво - Машина или машина с доставка? Не сме ченгелджии! А това че искаш конфигурация покрай картата няма какво да кажа но ако играеш игри просто вградената е по добра и с 2 плочки памет APU-то си показва възможността! А това че в ем*г пише че е безплатна доставката сега да няма да се взима захранване за 100 лв. като е безплатна доставката? Ами едно захранване за 45-50 лв.(FSP 300 HCN) ще свърши работа и най много ще платиш към 10 лв. за доставка. И какво излиза - никаква полза от тази безплатна доставка. Заслужава си само когато има идентични части които от друг магазин са на същата цена и си заслужават заради намаленията и безплатната доставка. Толкова по този въпрос. Ако допълнително не ти се дават пари за преходници тогава гледай дънцето да е с HDMI - като това в случая избраното.

MSI FM2-A55M-E33, socket FM2

+

Количка

Обща стойност 524 лв. като около 20-25 лв. за доставка ще има от ник*м! Ако мислиш че оперативната памет от 4гб ще е в недостиг тогава вземи само една плочка памет - 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK и в бъдеще втора. Но двуканалния режим оказва положително въздействие върху вграденото видео в процесора. И можеш да си продадеш ГТ 630 и да си покриеш доставката ако мислиш че парите няма да стигнат.

Нямаше сайт и затова сега поствам!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.