Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aleksandyr Karakolev

съвместими ли са частите ми

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са. Все пак ако има възможност вземете 2Х4ГБ. За вграденото видео двуканалният режим и критичен как ще се представя.

Хм,  основното работно напрежение на избраната оперативна памет малко се разминава с най-добрите показатели на поддръжка на дънната платка и контролера на оперативната памет на кристала на APU, но все пак стойностите са вътре в границите на лимита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще ти заключат темата оправи линковете според правилата на раздела.

Реално нямаш захранване това в кутията която си избрал не струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместими са. Все пак ако има възможност вземете 2Х4ГБ. За вграденото видео двуканалният режим и критичен как ще се представя.

Хм,  основното работно напрежение на избраната оперативна памет малко се разминава с най-добрите показатели на поддръжка на дънната платка и контролера на оперативната памет на кристала на APU, но все пак стойностите са вътре в границите на лимита.

Имам една стара nvidia geforce gt630 ще стане ли на конфигурацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да не стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да не стане.

Ами за това което каза trial version? трябва ли да изхарча още 100 лева за ново захранване или моето ще стане ?EDIT:не съм видял че процесора е двуядрен объркал съм го ето истинския който смятам да си взимам- http://www.emag.bg/procesor-amd-a8-x4-6600k-3-90ghz-socket-fm2-box-ad660kwohlbox/pd/EDZB0BBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за това което каза trial version? трябва ли да изхарча още 100 лева за ново захранване или моето ще стане ?EDIT:не съм видял че процесора е двуядрен объркал съм го ето истинския който смятам да си взимам- http://www.emag.bg/procesor-amd-a8-x4-6600k-3-90ghz-socket-fm2-box-ad660kwohlbox/pd/EDZB0BBBM/

Ами ако искаш да не ти изгорят частите. :) Този процесор е съвместим с дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като леко надвиших с цената смених от APU на CPU щом старата видеокарта ще стане новия процесор-http://www.emag.bg/procesor-amd-athlon-ii-x4-750k-3400mhz-4mb-socket-fm2-black-edition-ad750kwohjbox/pd/ELK4KBBBM/захранването-http://www.emag.bg/zahranvasch-blok-inter-tech-energon-650w-eps-650cm/pd/E1D0DBBBM/нещо друго ще трябва ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се взима тази конфигурация с този процесор за 179 лв. A8 6600K изобщо не слагай тази GT 630 защото вградената е леко по добратата графика в случая. Само ще ти спарва компонентите тази GT 630 и никаква роля. Карай на вграденото видео в процесора!

ПП: Зарежи тези захранвания на Inner Tech.

Ако имa гледай на Cooler Master в ем*г(то и други няма в евтиния клас в магазина им) или в момента няма промоция или пък ги няма в наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се взима тази конфигурация с този процесор за 179 лв. A8 6600K изобщо не слагай тази GT 630 защото вградената е леко по добратата графика в случая. Само ще ти спарва компонентите тази GT 630 и никаква роля. Карай на вграденото видео в процесора!

ПП: Зарежи тези захранвания на Inner Tech.

Ако имa гледай на Cooler Master в ем*г(то и други няма в евтиния клас в магазина им) или в момента няма промоция или пък ги няма в наличност.

Съжалявам но не разполагам с много пари и затова смених на процесор 

AMD Athlon II X4 750K и Cooler Master B600 бива лиго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дадеш 120 лв. за захранване и 135 лв. за процесор = 255 лв. Ако се вземе по евтино захранване от друг магазин и може да се вземе по добрия процесор A10 6790K с най добрата вградена графика из между другите процесори били и те интел от високия клас и GT 630 може да си го скриеш в шкафчето с този процесор!

Кажи си точния бюджет за да ти предложим нещо смислено! Бюджет(точен) + отделни пари за доставка има ли? Монитора - модел? С какви изходи е? HDMI,DVI, или онуй малкото VGA?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дадеш 120 лв. за захранване и 135 лв. за процесор = 255 лв. Ако се вземе по евтино захранване от друг магазин и може да се вземе по добрия процесор A10 6790K с най добрата вградена графика из между другите процесори били и те интел от високия клас и GT 630 може да си го скриеш в шкафчето с този процесор!

Кажи си точния бюджет за да ти предложим нещо смислено! Бюджет(точен) + отделни пари за доставка има ли? Монитора - модел? С какви изходи е? HDMI,DVI, или онуй малкото VGA?

500лв и видео картата, аз искам да си построя конфигурация покрай картата,доколкото до доставката в ем*г пише че е безплатно монитора ми е LG  и е свързан с HDMI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко, понеже нямаше достъп до сайта известно време. Нито GT 630 нито поне първоначално избраният процесор са лакоми за ток и не биха имали проблем с китайчето. Въпреки това е по-добър избор да се вземе някакво по-сносно захранване. Видеото в първоначално избраният процесор, не е по-бързо от GT 630, но пък това не е така, що се отнася до следващите предложени APU-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:
ASROCK FM2A55M-VG3 /FM2
2X4G DDR3 2400 GEIL EVO CORSA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
NJOY 400WGX 400W Passive PFC
DELUX DLC-MG460 NO PSU

Обща стойност - 367.88 лв. с ДДС
AMD A6 X2 6400K  126лв.
Което прави 503лв, като за частите от никем ще трябва да платите за доставка около 15лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи Cooler Master B600,AMD Athlon II X4 750K,MSI FM2-A55M-E33,WD Blue 500GB,Kingston 4GB 1600Mhz и Delux MV871 middletower ATX 450Wи няма да имам проблеми ? кажете защото не искам да се прецакам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 509.89 лв. с ДДС
В началото с твоята gt 630, след което можеш да си вземеш нещо от рода на 7790 примерно.
за 7 лв. отгоре взимаш по-добрия Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

500лв и видео картата, аз искам да си построя конфигурация покрай картата,доколкото до доставката в ем*г пише че е безплатно монитора ми е LG  и е свързан с HDMI

500 лв. за какво - Машина или машина с доставка? Не сме ченгелджии! А това че искаш конфигурация покрай картата няма какво да кажа но ако играеш игри просто вградената е по добра и с 2 плочки памет APU-то си показва възможността! А това че в ем*г пише че е безплатна доставката сега да няма да се взима захранване за 100 лв. като е безплатна доставката? Ами едно захранване за 45-50 лв.(FSP 300 HCN) ще свърши работа и най много ще платиш към 10 лв. за доставка. И какво излиза - никаква полза от тази безплатна доставка. Заслужава си само когато има идентични части които от друг магазин са на същата цена и си заслужават заради намаленията и безплатната доставка. Толкова по този въпрос. Ако допълнително не ти се дават пари за преходници тогава гледай дънцето да е с HDMI - като това в случая избраното.

MSI FM2-A55M-E33, socket FM2

+

Количка

Обща стойност 524 лв. като около 20-25 лв. за доставка ще има от ник*м! Ако мислиш че оперативната памет от 4гб ще е в недостиг тогава вземи само една плочка памет - 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK и в бъдеще втора. Но двуканалния режим оказва положително въздействие върху вграденото видео в процесора. И можеш да си продадеш ГТ 630 и да си покриеш доставката ако мислиш че парите няма да стигнат.

Нямаше сайт и затова сега поствам!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще е по-добре 750К/760K и след време някоя карта от среден клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване