Премини към съдържанието
Gogo111

Лаптоп Acer Aspire V5-121 NX.M82EX.001,мнения

Препоръчан отговор

Здравейте,мисля да си купувам този лаптоп " Acer Aspire V5-121 NX.M82EX.001 " .Може ли да ми дадете мнения дали е добър,бърз и т.н . Лаптопа ще се ползва най-вече за игри като GTA SA или FIFA .

Ето и линк към лаптопа

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-acer-aspire-v5-121-nx-m82ex-001.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като първо ви препоръчвам да погледнете надписа над картинката ... "За път" ... 

Искате лаптоп за игри ... мобилните компютри не са за игри ... а изобщо да не говорим за този ... продължителното играене ще съсипе машинката ... геймърските мобилни компютри са на много по висок ценови клас от този ... изобщо не засягам темата за АМД ... замислете се за конфигурация ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да ми препоръчане геймърски лаптоп или компютър ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какви пари имаш да знаят хората до къде да стигнат в предложенията.  Къде си тръгнал да играеш игри на 11 инча  лаптоп дето е направен  само за чат  :)  За 500 лева десктоп ще е  същия котор като тоя лаптоп . Лаптоп за игри е около 1600 лева а десктоп  за  около 2 години да играеш на читави кадри и детайли струва около 1200.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми до 1400 - 1700 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми до 1400 - 1700 лева.

Пусни си тема в раздела за нови части и конфигурации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

300 лева  е  голяма разлика  в цената. В първия пост си посочил  лаптопче играчка за 500  лева и изведнъж скочи на  1700  ти подиграваш ли се с нас ?  Директно се засилваш в  раздела за нови конфигурации и там има  ценовия диапазон който си посочил . Темите са актуални  и ще намериш това което искаш.Няма файда от поредната тема  за конфигурация след като има 1000 други със същите желания а има и тема за лаптопите за игри от няколко десетки страници . Остава ти само да четеш и да  си избереш това което те задоволява.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.