Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да попитам някой знае ли как се различават болките в очите и тези от главата и нервите около очите? Как да разбереш кое те боли, главата или очите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лесно е

махаш очите

и ако още те боли значи е от главата :whist:

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само по заглавието на темата разбрах  че пита Анчето - не че мисля да и отговоря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То човек гледа с мозъка дефакто.Един студент професора го скъсал,щот казал че гледа с очите.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам някой знае ли как се различават болките в очите и тези от главата и нервите около очите? Как да разбереш кое те боли, главата или очите?

Имаш липса на серотонин,допамин,ендорфин и спермодин(най-важния).Мъж ти трябва на теб Ане,Мъж с главно М никакво главоболие няма да имаш тогава

Редактирано от snuri (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може пък главоболието и да е от мъже ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този въпрос вече си го задавала и,.. е (ако не се лъжа), присъединен към дългата тема за болежките ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То човек гледа с мозъка дефакто.Един студент професора го скъсал,щот казал че гледа с очите.

Бих искал да го видя този професор как би гледал с превръзка на очите, като е толкова отворен.....Човек НЕ гледа, чува, усеща или вкусва с мозъка си. Последният само обработва и осмисля постъпилата сетивна информация. Самият мозък няма никакви сетивни окончания, с една дума самият мозък не усеща нищо. Има оперативна методика на мозъчни операции при буден пациент, за да може да се оцени дали една зона / примерно в близост до тумор, който трябва да се отстрани / е функционално активна. При тази методика пациентът се анестезира само докато се направи краниотомията и достъпът до мозъка, а после пациентът се събужда и се продължава при будно състояние и в пълно съзнание. Ама всеки си има начин да се направи на интересен.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искал да го видя този професор как би гледал с превръзка на очите, като е толкова отворен.....Човек НЕ гледа, чува, усеща или вкусва с мозъка си. Последният само обработва и осмисля постъпилата сетивна информация. Самият мозък няма никакви сетивни окончания, с една дума самият мозък не усеща нищо. Има оперативна методика на мозъчни операции при буден пациент, за да може да се оцени дали една зона / примерно в близост до тумор, който трябва да се отстрани / е функционално активна. При тази методика пациентът се анестезира само докато се направи краниотомията и достъпът до мозъка, а после пациентът се събужда и се продължава при будно състояние и в пълно съзнание. Ама всеки си има начин да се направи на интересен.

Дядо ми беше невролог,бог да го прости и това се е случило когато е бил студент през 40-те години мисля.Когато видиш мираж - оазис в пустинята очите ли моментно се развалят или е нещо друго причината.То като спиш можеш да сънуваш доста реални неща,пък си с затворени очи.Имам вкъщи много медицински книги от преди доста години трябва да потърся.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато видиш мираж - оазис в пустинята очите ли моментно се развалят или е нещо друго причината.

нещо такова

http://vbox7.com/play:21fd6c7d

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек гледа с очите, но вижда с мозъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.