Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.На един приятел му излиза error code 700 при опит да стартира една игра.Някой знае ли как може да се оправи този проблем?Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля че е преместил нещо (играта например ) след инстала и тоя ерор казва имено това ,че не може да намери пътя към посочения адрес 

System error code 700 means "{Image Relocated} An image file could not be mapped at the address specified in the image file. Local fixups must be performed on this image." This error code may also display as "ERROR_IMAGE_NOT_AT_BASE" or as the value 0x2BC.

Редактирано от thecrown (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е стара(Muonline),свалена е директно от сайта във вид на архив.След като разархивира и стартира лаунчера му дава грешката.Пробвал е два пъти цялата операция.Ще взема да го сваля и аз за тест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами автора нека свали , но същия архив да пробва на неговата машина . За мен това е по-скоро проблем със файловете в архива ( повредени , преместени  и т.н. ) . Проблем с други игри ( ако са инсталирани такива ) има ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използва някакъв архиватор различен от WinRar , да си свали и инсталира посочения . Да опита със него . Има много архиватори , но с някой от тях се наблюдават проблеми като описания тук .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда,беше с друг архиватор.Свалих му Winrar и нямаше проблеми.

Благодаря

Весели празници ти желая .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.