Премини към съдържанието
Person

Мнения, прeпоръки за Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Препоръчан отговор

Здравейте! Притежавам този таблет от края на август , а още много неща не са ми ясни. Примерно,може ли да работи с кабел OTG и как става това...Моля притежатели на таблета да споделят своя опит заедно да намерим решения по различни проблеми. Предварително БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за  :offtopic_s:  но гледам, че и в форума на "андроид" , сте пусна ли тема. Хората са Ви, отговори ли на въпроса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за :offtopic_s: но гледам, че и в форума на "андроид" , сте пусна ли тема. Хората са Ви, отговори ли на въпроса.

За кабел OTG- ДА, сега го видях, но примерно фукцията "Copy-Paste" не намерих отговор. Впрочем това е проблем за всички Андроид таблети. Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой ползва ли таблета с OTG кабел?

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как изпълнявате функцията "Copy-Paste" на таблета? Много неща изчетох, но не разбрах как става...

Маркираш това което искаш да копираш и задържаш върху маркирането. След това ще ти излезе една лентичка горе на екрана, където имаш опция за Copy. Отиваш където искаш да поставиш, задържаш си пръста и по същия начин ще ти излезе Paste.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркираш това което искаш да копираш и задържаш върху маркирането. След това ще ти излезе една лентичка горе на екрана, където имаш опция за Copy. Отиваш където искаш да поставиш, задържаш си пръста и по същия начин ще ти излезе Paste.

А как става самото маркиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как става самото маркиране?

Пак със задържане. Трябва да ти се покажат две сини маркерчета от мястото в текста където задържаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак със задържане. Трябва да ти се покажат две сини маркерчета от мястото в текста където задържаш.

Получи се. Благодаря!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя така, че e-mail в abv.bg да се отваря в стандартна версия, а не мобилна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя така, че e-mail в abv.bg да се отваря в стандартна версия, а не мобилна ?

Най-долу на страницата трябва да имаш опция за избор на стандартна версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-долу на страницата трябва да имаш опция за избор на стандартна версия.

Благодаря! Това го знам, но переодично преминава в мобилна, ако има вариант да е за постоянно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз правя така: Значи когато влезна в даден сайт/форум пример: "калдата" , влизам с мобилната версия, сменям я на цялата версия, и след това така я запаметявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз правя така: Значи когато влезна в даден сайт/форум пример: "калдата" , влизам с мобилната версия, сменям я на цялата версия, и след това така я запаметявам.

Сега нов проблем с тая поща, излиза ми в стандартна, но паролата е грешна трябва да чукна 2-3 пъти за да я приеме. Изтривам я от браузера и я вкарвам наново. Пак така, да направя ресет всички фаворити от браузера ще отидат на кино. Има ли начин да се копират някъде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имайте на предвид, че нашия таблет GT-P5100, работи само със стандарти SIM карти. Казвам го това, защото купих предплатен пакет Easy Traffic на Виваком. Дали са ми от магазина с micro SIM. Вкарах я нормално в таблета (бях на място където няма WI-FI). Сега реших да я махна-проблем, картата потъна в слота. Наложи се да ходя до сервиз да ми я махнат в сервиз. Така, че или за телефон или за Интернет-само стандарни SIM карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си кабел OTG, купих си и флашка. Разпознава флашката, но не всеки път. Един път я разпознава, три пъти-НЕ. Понеже си записах това което ми трябваше, повече не съм се занимавал с този проблем. Моля притежателите на този кабел да кажат това нормално ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво трябва да направя или инсталирам за да гледам VBOX7 на пълен екран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безкрайни пари за всяка игра на www.glu.com . Всеки път при пускането на това приложение, Вие получавате 180 000 glu кредита за всяка игра. Root НЕ Е НЕОБХОДИМ. Преди старта на приложението-изключете Internet връзката. Приятна игра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетнах си таблета и сега не мога да имам 2 клавиатури едновременно. А преди можеше, дайте съвет. Клавиатура 'Samsung' не ми позволява да ги активирам двете Bg и Eng. Дайте съвет, преди и двете клавиатури бяха заедно. Два пъти правих reset, не и не, някъде бъркам в настройките ли ? П.П.- Разбрах къде ми е грешката. Сега имам 3 клавиатури : Bg, Eng и Ru.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетнах си таблета и сега не мога да имам 2 клавиатури едновременно. А преди можеше, дайте съвет. Клавиатура 'Samsung' не ми позволява да ги активирам двете Bg и Eng. Дайте съвет, преди и двете клавиатури бяха заедно. Два пъти правих reset, не и не, някъде бъркам в настройките ли ?П.П.- Разбрах къде ми е грешката. Сега имам 3 клавиатури : Bg, Eng и Ru.

може да е софтуерен проблем, пробвай да го погледне някой специалист и може би ще има нужда от запис на софта наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да е софтуерен проблем, пробвай да го погледне някой специалист и може би ще има нужда от запис на софта наново.

Изцяло е моя грешката, все пак Благодаря !!! Случайно се сетих как се настройва 'клавиатура Samsung' . В дясно се натиска и там активираш колко езика искаш:
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво трябва да направя или инсталирам за да гледам VBOX7 на пълен екран?

Намерих решение на проблема. Изтеглих си от Google Play-VBOX7.com . Вижда се идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирах се в два сайта за online гледане на филми. Интернет скоростта ми е добра и ги гледам без засичане. Проблема ми е че до като се лог-на непрестанно ме прехвърля към други сайтове, най-често реклами и минава доста време докато 'зацепи' самия филм. Може ли това да се премахне или с някоя програма, но това е много дразнещо. За да изгледам филм 5 мин. си играя до като зацепи. Очаквам Вашето съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирах се в два сайта за online гледане на филми. Интернет скоростта ми е добра и ги гледам без засичане. Проблема ми е че до като се лог-на непрестанно ме прехвърля към други сайтове, най-често реклами и минава доста време докато 'зацепи' самия филм. Може ли това да се премахне или с някоя програма, но това е много дразнещо. За да изгледам филм 5 мин. си играя до като зацепи. Очаквам Вашето съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://adblockplus.org/en/android-install

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.