Премини към съдържанието
nymph

Бюджетен смартфон за възрастен човек

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся бюджетен смартфон - до 200, евентуално до 300 лв, ако си заслужава като цялостно качество и представяне на самия телефон в рамките на изискванията, не толкова да си заслужава като екстри. Ще се използва от възрастен човек, който тепърва навлиза в технологиите, ако мога така да се изразя. За предпочитане възможно по-голям екран от 3.2" и прилична камера. Ще се използва основно за разговори. Четох добри коментари за 

Sony Xperia Tipo

http://shtepsel.bg/sony-xperia-tipo/

и 

Prestigio Multiphone 

http://smartphone.bg/smartphones-prestigio-multiphone_3540_duo-black_PAP3540DUO

като не е задължително да е с две сим карти, но е плюс.

Ще се радвам на вашите коментари, както и други предложения в установения ценови клас. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За възвастен човек, който тепърва навлиза в технологиите е по-добре да му вземете компютър. А за телефона...може би с класически по-големи букви на дисплея. Но може и с по-малки, например Samsung C3322. Смартфоните засега са огромно недоразумение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще се ползва основно за разговори, защо трябва да е смартфон. Има доста добри и по-евтини обикновени телефони, които ще вършат същата ( и дори по-добра) работа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възрастен е странно понятие :) Според някои 30, 40,50,70 години?Баща ми  - на 63 години, беше на 58 когато си купи Нокиа 5800, а преди година и половина ZTE Blade III. И му е забавен :)  

Ако ти трябва телефон за разговори за възрастен човек: Samsung S5610

За възрастен човек не бих взел телефон с 3,2 или 3,5 инча дисплей. По- скоро 4. Може и 4,3. Има модели на Prestigio и LG, Lenovo. Дай точни изисквания  - 200-300 лева е широка граница - други изисквания?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S Duos GT-S7562 LG Optimus L5 II E460 

Просто изглежда това са вариантите в този ценови клас ... другите са тъпи Prestigio та и GoClever ... 

Има и съвсем евтин вариант щом ще се ползва за разговори ... HTC Explorer  ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.