Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) На скоро си сглобих нов компютър и реших да взема и по добра видео карта.Конфигурацията е следната:Дъно- Asrock-A88M extreme 4.Процесор-AMD athlon 2/ x4 750kЗахранване-Corsair cx430Рам-Corsair vengeance 2x4gb ddr3 1600Бюджета ми е до 220лв Ще съм Ви много благодарен за отговорите благодаря предварително.Сегашната видео карта е –Gigabyte gt630 2gb 128bit ddr3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За три лева над бюджета тази.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Скай за 219лв:R7 260X

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за SAPPHIRE HD7790 1GB GD5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли значение коя ще вземе? 7790 се взимаше при това на PowerColor понеже е 190 лв. а новата 260Х доскоро я нямаше под 250 лв.

И какво се лепите на стандартната Сапфирка дето е по-скъпа от клокнатата PowerColor? И двете имат включен адаптер в комплекта та никви предимства няма.  

Да взима новата ако ще харчи повече пари та поне да е модерен. :D

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорите до няколко дни поръчвам новата да сме модерни все пак :)  Само още един въпрос проблема ми е там че незнам дали ще издържи захранването  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорите до няколко дни поръчвам новата да сме модерни все пак :)  Само още един въпрос проблема ми е там че незнам дали ще издържи захранването  :(

Захранването ще издържи и по-мощна карта от посочените в горните постове.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 7850 и същото захранване и нямам никакви проблеми. Няма за какво да се притесняваш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :D
Мисля че няма смисъл да пускам нова тема за това реших да  задам въпросът си в настоящата.

Въпросът ми е следния.
Преди време закупих видео картата която ме посъветвахте да взема (Sapphire r7 260x) и съм , много доволен от нея.
Но имам оферта за бартер + доплащане 100.лв от моя страна за (sapphire r9 270x vapor-x oc) има ли смисъл да я взема или да инвестирам парите в (SSD)

Благодаря предварително за отговорите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :D

Мисля че няма смисъл да пускам нова тема за това реших да задам въпросът си в настоящата.

Въпросът ми е следния.

Преди време закупих видео картата която ме посъветвахте да взема (Sapphire r7 260x) и съм , много доволен от нея.

Но имам оферта за бартер + доплащане 100.лв от моя страна за (sapphire r9 270x vapor-x oc) има ли смисъл да я взема или да инвестирам парите в (SSD)

Благодаря предварително за отговорите :D

Възможно е да е копачка,а това не е никак хубаво...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл процесора ще я спъва вземи си SSD ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора на темата притежава 260X и търси бартер за 270X. Какви са тези предложения? Четете по-внимателно все пак.

Ок, благодаря че ме поправихте.

Поздрави

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

260x на тоя процесор му е добре,недей да го товариш с по-мощна,на практика е конкуренция на пентиум...Взимай едно SSD и се кефи на бърза скорост на четене,а останалите пари ги задели за ъпгрейд на процесор и дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

260x на тоя процесор му е добре,недей да го товариш с по-мощна,на практика е конкуренция на пентиум...Взимай едно SSD и се кефи на бърза скорост на четене,а останалите пари ги задели за ъпгрейд на процесор и дъно.

Благодаря за отговора както винаги (Kaldata is the best!!!!) :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.