Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да блокирам едни сайтове,които децата да не могат да ги отварят.Знам,че има добавки за браузера за тази цел,но ми се иска ако може по друг начин да стане,за да не трупам излишни добавки в браузера.Пробвах да добавя адреса в хост файла,но не иска.Моля кажете,как да го направя!Направих го от опцията на Аваст и така съм доволен,но ако има възможност при отваряне на сайта да не ми изписва че е блокиран,а че не съществува или просто нещо,че не се зарежда ще е още по-добре!

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да блокирам едни сайтове,които децата да не могат да ги отварят.Знам,че има добавки за браузера за тази цел,но ми се иска ако може по друг начин да стане,за да не трупам излишни добавки в браузера.Пробвах да добавя адреса в хост файла,но не иска.Моля кажете,как да го направя!Направих го от опцията на Аваст и така съм доволен,но ако има възможност при отваряне на сайта да не ми изписва че е блокиран,а че не съществува или просто нещо,че не се зарежда ще е още по-добре!

http://www.kaldata.com/forums/topic/182196-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно го добавяте в хостс файла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно го добавяте в хостс файла?

Отварям го с notepad и вътре въвеждам 127.0.0.1  адреса .това е после запаметявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварям го с notepad и вътре въвеждам 127.0.0.1  адреса .това е после запаметявам.

Не, въпроса ми е точно в какъв формат въвеждате името на хоста. Така:

127.0.0.1 http://www.host.domain

или така:

127.0.0.1 www.host.domain

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, въпроса ми е точно в какъв формат въвеждате името на хоста. Така:

127.0.0.1 http://www.host.domain

или така:

127.0.0.1 www.host.domain

явно греша аз го правя

127.0.0.1   ????.com

без нищо друго.Кой е правилния начин?

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно греша аз го правя

127.0.0.1   ????.com

без нищо друго.Кой е правилния начин?

Ако примерно става дума за фейсбук (за да не ми пишете въпросителни, които нямат място в хост записите) трябва да е така:

127.0.0.1 facebook.com www.facebook.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако примерно става дума за фейсбук (за да не ми пишете въпросителни, които нямат място в хост записите) трябва да е така:

127.0.0.1 facebook.com www.facebook.com

става дума за сайта gepime.com и аз съм направил следния вариант 127.0.0.1 gepime.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

става дума за сайта gepime.com и аз съм направил следния вариант 127.0.0.1 gepime.com

сложете го и с www отпред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получи се,благодаря ви!

Няма защо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.