Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
NVU

Гръден кош - проблем ли е или не?

Препоръчан отговор

Добър ден , преди 1 година бях някъде 60-65 кила и си беше добре , на 13 години съм от мин. година също започнах да тренирам карате и сега съм на 14 год. 55 кила и нали тялото ми стана по-слабо , обаче забелязах че на гръдният ми кош до слънчевият сплит незнам как да го обясня точно едната ми кост е по отпред , а точно в края на другата страна на слънчевият сплит си е по назад както нормално. Когато седна и коремът ми се свие стане нали по дебел тогава си е както трябва , това проблем ли е искам да попитам , за сега мисля след нова година да отида до доктор , но ме съмнява че и така ми е било защото тогава бях по пълен и не съм го забелязал , а сега когато съм по-отслабнал и костите ми се отбелязват повече затова така си мисля , съжелявам за обяснението наистина незнам точно как да го обясня. Мерси предварително . Коста е от дясната страна. :rolleyes:

Редактирано от NVU (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох това което си написал . Ще те посъветвам за едно - медицински проблеми се решават в болници и от лекари , не по форуми.

Бъди здрав , силен и умен . Весели празници ти желая .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох това което си написал . Ще те посъветвам за едно - медицински проблеми се решават в болници и от лекари , не по форум .

Бъди здрав , силен и умен . Весели празници ти желая .

След празниците ще отида до доктор , но сега просто реших да попитам. 

Редактирано от NVU (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След празниците ще отида до доктор , но сега просто реших да попитам. 

Разбира се ,може човек да пита за всичко , въпроса е не къде ще пита , а дали там където е отправил въпроса си ще получи верния отговор .

Със същия резултат утре можеше да попиташ, за проблем с компютъра във форум за плетки и бродерия .

А това е здраве, и то ТВОЕТО ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.