Премини към съдържанието
Мишо1

Появява се нов непознат абонат в листа ми!?

Препоръчан отговор

Хора, за пръв път ми се случва. Пускам скайпа и виждам, че имам нов абонат, който ми стои офлайн. Нито го познавам, нито съм говорил с него, нито съм му пускал запитване. Още повече, че той също не ми е пускал. Как тогава е получил разрешение и ми е абонат???

Аз го питах, но не отговаря? Сега е онлайн и мълчи. Какво да правя - да го трия, блокирам, да изчакам...

Да ви кажа ли как се казва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, за пръв път ми се случва. Пускам скайпа и виждам, че имам нов абонат, който ми стои офлайн. Нито го познавам, нито съм говорил с него, нито съм му пускал запитване. Още повече, че той също не ми е пускал. Как тогава е получил разрешение и ми е абонат???

Аз го питах, но не отговаря? Сега е онлайн и мълчи. Какво да правя - да го трия, блокирам, да изчакам...

Да ви кажа ли как се казва?

Спокойно нищо странно не е станало. Може някой по погрешка да ти е поискал приятелство и ти да си приел, ако си бил зает. Понякога, ако достатъчно дълго време не си пишеш с даден абонат и си направиш Update на Скайп ти излиза като непознат или като нов абонат.Така или иначе може да го изтриеш или блокираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно нищо странно не е станало. Може някой по погрешка да ти е поискал приятелство и ти да си приел, ако си бил зает. Понякога, ако достатъчно дълго време не си пишеш с даден абонат и си направиш Update на Скайп ти излиза като непознат или като нов абонат.Така или иначе може да го изтриеш или блокираш.

Аз обаче с този никога не съм писал. А и не бих дал разрешение на непознат. Може би е важно, че аз тоя скайп акаунт отдавна не съм го ползвал. Отскоро го ползвам пак и след седмица-две някъде се появи този.

А ако го блокирам да кажем, той какво ще види точно? Същото като е изтрит ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обаче с този никога не съм писал. А и не бих дал разрешение на непознат. Може би е важно, че аз тоя скайп акаунт отдавна не съм го ползвал. Отскоро го ползвам пак и след седмица-две някъде се появи този.

А ако го блокирам да кажем, той какво ще види точно? Същото като е изтрит ли?

Просто го изтрии и толкоз. Не е нужно да те гони параноята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направо го блокирай, за кво ти е, може и от фейса да ти се е лепнал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че щом веднъж е станало, като нищо ще се повтори или потрети. Разбрах, че имало подобни оплаквания и от други хора. Нещо става със сигурността в скайп. Трябва да се внимава. Нека повече хора да знаят за тоя проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мишо1, на 23 Дек 2013 - 1:05 PM, написа:

Лошото е, че щом веднъж е станало, като нищо ще се повтори или потрети. Разбрах, че имало подобни оплаквания и от други хора. Нещо става със сигурността в скайп. Трябва да се внимава. Нека повече хора да знаят за тоя проблем.

:shock11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е някой ваш познат, който си е сменил ника. Настройките ви за прием на нови абонати също затегнати ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е някой ваш познат, който си е сменил ника. Настройките ви за прием на нови абонати също затегнати ли са?

Не, нов е. Те бяха малко абонатите и ги знам. Има ник love_is1  и е с 382 абонати. Писах и на английски и пак не връща отговор. Такова чудо не е било :) Внимавайте, хора!

А за настройките - нали трябва да дам разрешение, за да ми се добави в листа? Това разрешение може ли да се отмени някъде из опциите? Нямам спомен да съм махал такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Няма 100% сигурност. Винаги може да има бъгове и грешки в даден софтуер. Затова се правя и Updates.

2. Няма проблем, просто изтрий този абонат и толкоз. И на мен ми се е случвало подобно нещо.

3. Трябва да се внимава и човек да има елементарна култура при работата с компютър.

Отново ще ти напомня да не изпадаш в паника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Настройки" - "Поверителност"

Там има опции дали могат да ми звънят само мои абонати или всички и дали могат да ми пишат всички или само абонатите. Не виждам такова за ауторизация...

Редактирано от Мишо1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там има опции дали могат да ми звънят само мои абонати или всички и дали могат да ми пишат всички или само абонатите. Не виждам такова за ауторизация...

То не знам не е ли същото или не е? Хм...аз гледам съм блокирал пък някакви, пък нямам спомен... Но то отдавна не съм преинсталирал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не знам не е ли същото или не е? Хм...аз гледам съм блокирал пък някакви, пък нямам спомен... Но то отдавна не съм преинсталирал...

Щом си ги блокирал е имало причина. Но ако преинсталираш или ъпдейтнеш може някой от тях да се отблокират или да ти станат нови абонати. Това написа един човек по-горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.