Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
uprct`

Преблем с Уиндоус 8

Препоръчан отговор

Здравейте драги читатели,

Имам много странен и същевременно ужасен проблем. При стартиране на лаптопа ми, който е с Уиндоус 8 ми зарежда  десктопа за 1-2 секунди, след това ми дава черен екран за 2-3 секунди и накрая ми пуска един син екран с надпис Please Wait, който чаках 4 часа и продължава да си стои. Курсора ми е активен, но немога да правя нищо с него, не ми према и никакви клавишни комбинации от сорта на Ctrl+Alt+Del и Alt+tab.. Оказа се, че не мога да буутна в SafeMode защото F8 няма вече, а начините за SafeMode са:1. UEFI BIOS2. msconfig3. Shift + Restart

4. Shift + F8.. и нито един не ми върши работа. Не знам вече какво да правя. Дано някой е срещал този проблем и може да ми помогне. :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш копчето за пускане и го държиш докато не угасне /около 5-6 секунди/. Ако не стане дърпаш щепсела от контакта и вадиш батерията. После го пускаш наново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.