Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KaLiMaNsKiq

Направих форум phpbb3, но нещата замръзнаха.

Препоръчан отговор

Здравейте! Направих си phpbb3 форум и всичко беше наред. Но хал хабер си нямам как да го кача в интернет, пробвах как ли не, говорят ми за FireZilla и FTP, не знам и капчица как да го направя. Пробвах с dot.tk направих домейн смених в Localhost/PhpBB името на домейна на euphoria-cs.tk (това е и името на домейна от dot.tk), сървъра е през xampp, но сега като опитам да вляза в euphoria-cs.tk, ми казва, че няма нищо, четох че трябва да мине известно време за промените и изчаках известно време, но сега като влизам ми иска вход във рутера, а там вече с default настойки не мога и не мога да вляза. Та въпроса ми е махнете го този dot.tk искам вие да ми обясните как free да кача този скромен форум в интернет. Като вляза в localhost/phpbb администраторския панел си е там, като дам начало на форум виждам форума как изглежда с теми с всичко но как да го пусна като интернет страница...

Редактирано от KaLiMaNsKiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.