Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Монитора постоянно премигва/трепти. Това става когато е бил изключен и като го пусна премигва около 30 минути и минава, но сега чакам с часове и пак не престава? Какъв може да е проблема. Ето и видео за какво става дума

http://www.youtube.com/watch?v=xsgMAE94il4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно имаш проблеми със захранването или с CPU-то. Може да го занесеш на сервиз, но не знам какви пари ще ти вземат и дали въобще ще се занимават да го ремонтират.

Направо отсега се ориентирай за нов монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕ, от къде пък да изкарам 200лв за нов монитор... Няма никакво решение така ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно имаш проблеми със захранването или с CPU-то. Може да го занесеш на сервиз, но не знам какви пари ще ти вземат и дали въобще ще се занимават да го ремонтират.

Направо отсега се ориентирай за нов монитор.

Намерете монитор от някой познат,и го поставете на мястото на този.Веднага ще се разбере къде е проблема,дали в монитора,дали в компютъра.И ще се търси решение.

Уверете се,че кабелите са добре свързани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ЕЕЕЕ, от къде пък да изкарам 200лв за нов монитор... Няма никакво решение така ли? 

Решението е сервиз. Или мислиш, че сам ще се справиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е пипано по настройките?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е пипано по настройките?

Нищо, работеше си добре. Махнах кабела отзад 2,3 пъти за един ден, че трябваше да снимам нещо и доколкото си спомням тогава почна да изниква проблема и ставаше все по-дълго. Не разбирам от такива неща но монитора няма ли нещо като "Драйвери", които се инсталират, защото като инсталирах Windows7 автоматично ми инсталираше някакъв LG драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо, работеше си добре. Махнах кабела отзад 2,3 пъти за един ден, че трябваше да снимам нещо и доколкото си спомням тогава почна да изниква проблема и ставаше все по-дълго. Не разбирам от такива неща но монитора няма ли нещо като "Драйвери", които се инсталират, защото като инсталирах Windows7 автоматично ми инсталираше някакъв LG драйвер.

Тогава пробвай да понаместиш кабела. Явно си го поставил не както трябва.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си ръчкал, нещо си прецакал. Ако си с външна видео карта, може да пробваш как ще се държи монитора на вграденото видео.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Погледни хубаво мъжкия куплунг на кабела от страната, която си го куплирал със монитора или компютъра. Ако е 15 пинов, много хора не обръщат внимание, че куплунгът се присъединява към женския само по един начин и натискат безрасъдно. Ако е такъв, може да си изкривил някое перо,което значи, че с тънки клещи много внимателно трябва да го оправиш. Куплунзите са трапецовидни /15 пинов/ а не еднакви от двете си части - горна и долна на перата.И накрая след присъединяване се завиват двата крайни никелирани болта към женският куплунг с отверка, но по-малко от двете страни така, че мъжкият да прилепне към женският. Това се отнася за 15 пиновият куплун.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се,не сте разскачал кабела при работещи монитор и компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора постоянно премигва/трепти. Това става когато е бил изключен и като го пусна премигва около 30 минути и минава, но сега чакам с часове и пак не престава? Какъв може да е проблема. Ето и видео за какво става дума

http://www.youtube.com/watch?v=xsgMAE94il4

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.