Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам нужда от помощ.Харесах лаптоп Lenovo Thinkpad Edge E540,но притесненията ми към него идват от това ,че не намирам достатъчно потребителски мнения.Ако някой може да помогне и има наблюдения върху модела ще съм му много признателен.Интересуваме здравина,надежност и функционалност.Живот на батерията,качество на изработка.Приложението му ще е нормална офис работа,но все пак нека да има една идея възможност и за нещо повече.Благодаря предварително!

Извън темата като алтернатива съм се насочил към Hp Probook 4540s.Може да се използва и като база за сравнение.Идеята ми е да взема максимума за парите които мога да отделя.

Lenovo Thinkpad Edge E540 - http://www.vario.bg/161/14408/lenovo-thinkpad-edge-e540-3

Hp probook 4540s - http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-4540s-3g-gps-8gb.html#box-additional

Редактирано от a_l_g (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Здравина - лаптопа и въобще компютъра е нежна машина. Всякакви форми на физически излияния върху него просто го повреждат.

2. Това колко ще издържи батерията е на късмет. Щом ще се използва в офис дръж лаптопа включен към ел.захранването. Батерията не я махаш. На дъното има контролер, който следи състоянието и. В смият Windows или в софтуера на лаптопа има режим за по-дълъг живот на самата батерия.

3. Качеството също е на късмет. Всички части се изработват в Китай, зависи къде и как е сглобяван самия хардуер. Така или иначе продавача дава гаранция от която ще се възползваш.

Това го казвам за всеки един лаптоп или стационарен компютър.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, и аз залагам на Е-то, но след като ще е за офис работа, аз бих заложил на висока резолюция с бърз хард и вградено видео ( отделно по-ниската цена :)

- Lenovo Thinkpad E540 20C60043BM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.