Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам нужда от помощ.Харесах лаптоп Lenovo Thinkpad Edge E540,но притесненията ми към него идват от това ,че не намирам достатъчно потребителски мнения.Ако някой може да помогне и има наблюдения върху модела ще съм му много признателен.Интересуваме здравина,надежност и функционалност.Живот на батерията,качество на изработка.Приложението му ще е нормална офис работа,но все пак нека да има една идея възможност и за нещо повече.Благодаря предварително!

Извън темата като алтернатива съм се насочил към Hp Probook 4540s.Може да се използва и като база за сравнение.Идеята ми е да взема максимума за парите които мога да отделя.

Lenovo Thinkpad Edge E540 - http://www.vario.bg/161/14408/lenovo-thinkpad-edge-e540-3

Hp probook 4540s - http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-4540s-3g-gps-8gb.html#box-additional

Редактирано от a_l_g (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Здравина - лаптопа и въобще компютъра е нежна машина. Всякакви форми на физически излияния върху него просто го повреждат.

2. Това колко ще издържи батерията е на късмет. Щом ще се използва в офис дръж лаптопа включен към ел.захранването. Батерията не я махаш. На дъното има контролер, който следи състоянието и. В смият Windows или в софтуера на лаптопа има режим за по-дълъг живот на самата батерия.

3. Качеството също е на късмет. Всички части се изработват в Китай, зависи къде и как е сглобяван самия хардуер. Така или иначе продавача дава гаранция от която ще се възползваш.

Това го казвам за всеки един лаптоп или стационарен компютър.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, и аз залагам на Е-то, но след като ще е за офис работа, аз бих заложил на висока резолюция с бърз хард и вградено видео ( отделно по-ниската цена :)

- Lenovo Thinkpad E540 20C60043BM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.