Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,Трябва ми телефон, който ще се ползва само за разговори и SMS. Искам да е здрав и надежден, като батерията да държи поне 4-5 дена... мога да отделя до 100лв. Няма да го ползвам за нищо друго, така че camera, mp3 и т.н. не ме интересуват изобщо, даже по-добре ако ги няма :)Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia 1200 или 1208. Издържа поне 10 дена с разговори. Без разговори около месец, но с малко по-голяма батерия от оригиналната му.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Издръжливостта на батерията зависи от разговорите , за някой който говори по 10 мин . на ден може ба издържи 10 дни , за друг който говори по около час на ден ще издържи не повече от 4-5 дена максимум .

Това дето батерията издържа 10 дена на еди кой си телефон батерията , си е всичко според зависи. 

Посочените модели от колегата преди мен , са вашето решение .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Nokia 105 как ви се вижда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, извинявай, ама ти все едно ще купуваш 12 острова за 32 милиарда евро, баси.

В този ценови диапазон и това, което ти трябва от една "слушалка" елементарна не виждам какво въртиш и сучеш толкова с мнения.

Дали са ти в един пост двете твои решения, а ти ни питаш сега за трето.

Купувай каквото си избрал и това е.

Тези апарати като се счупят направо се хвърлят и се взима друг, защото ремонта ще е доста по-скъп от нов.

Честито Рождество и не се тормози толкова!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.