Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер.Искам да запиша ценните ми видео касетки на дискове,но не знам какъв точно трябва да е тунера за компютъра. Питах в няколко фото студия,но ми искат 10 лева на касетка,за това реших да си купя тунер,защото ще ми излезе по-евтино да си го купя. Бюджета ми е 70-80 лева. Чакам за предложения,предварително благодаря и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!

Видеото ми е Panasonic NV-P5AM,ето и снимка(не е моя).http://s29.postimg.org/6aeu63emf/5010837161_2.jpgДъното на компютъра ми е това:http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=99#dl

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари дали ще свърши работа? На въпросното видео не излиза звук от чинчовете,повредено е,но не е проблем имам още 2 видеа. :D  :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди две години си взех такова - свърши ми работа да си прехвърля сватбата :) колко софтуер пробвах и накрая се получи с оригиналния който върви с устройството - иначе с други прехвалени имаше разминаване на картина и звук към края на касетата , като се има на предвид 3 часова касета . Дали пък не си играх няколко дни :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще си го купя след Нова Година,защото сега са празници и не се застоявам у нас. Много Ви благодаря и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :beer:  :beer:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще си го купя след Нова Година,защото сега са празници и не се застоявам у нас. Много Ви благодаря и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :beer:  :beer:

Аз ползвам този кепчър вече две години и съм конвертирал над 50 касети.

Но има някои подробности:

1. По-старите модели са с драйвер за WindowsXP или Vista.За Windows 7 трябва да се намерят от Интернет нови драйвери.

2. Неотдавна видях два нови модела в магазин "Конрад", вероятно са с нови драйвери.

3. Ползвал съм различни програми (обичам да експериментирам).

Успех!

2.

Аз ползвам този кепчър вече две години и съм конвертирал над 50 касети.

Но има някои подробности:

1. По-старите модели са с драйвер за WindowsXP или Vista.За Windows 7 трябва да се намерят от Интернет нови драйвери.

2. Неотдавна видях два нови модела в магазин "Конрад", вероятно са с нови драйвери.

3. Ползвал съм различни програми (обичам да експериментирам).

Успех!

2.

Редактирано от dedidi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.