Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Гост

Клипчето показва всичко...

http://www.youtube.com/watch?v=xsgMAE94il4

Вече имаше тема по въпроса. Прочете ли всичко от нея? И тази ще ти затворят!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монитора е за сервиз - има проблем с подсветката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече имаше тема по въпроса. Прочете ли всичко от нея? И тази ще ти затворят!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Оф само професори тука бе.... Колко по ясно трябва да го опиша?? "ТРЕПТЕНЕ" Щом пускам нова тема значи старата не помогна, а сега ако нямаш да казваш нещо ново въобще не си прави труда моля те..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диско монитор :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

монитора е за сервиз - има проблем с подсветката

Благодаря ти, много се мъчех как да го Гоогле-на. Мигаща подсветка има доста резултати. Сега ще попрочета, май верно си е за сервиз....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оф само професори тука бе.... Колко по ясно трябва да го опиша?? "ТРЕПТЕНЕ" Щом пускам нова тема значи старата не помогна, а сега ако нямаш да казваш нещо ново въобще не си прави труда моля те..

Написал съм ти в старата - в сервиза за ремонт. Да не си мислиш, че ще се справиш? И прочети правилата на форума, щом си се регистрирал. Да не чувам повече думата професор, защото никой не ти е виновен за проблема, който си си създал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написал съм ти в старата - в сервиза за ремонт. Да не си мислиш, че ще се справиш? И прочети правилата на форума, щом си се регистрирал. Да не чувам повече думата професор, защото никой не ти е виновен за проблема, който си си създал.

Ама си устатко, значи щом си ми казал на ремонт да тичам на ремонт така ли? Предпочитам да ми го кажат няколко човека за да знам за какво си давам парите. "Аз съм го създал" имам този монитор от 2006 и факторите може да са всякакви, това че съм махнал 2 пъти кабела не може да развали така един монитор. Не виждам какво лошо има да се информирам преди да го занасям на ремонт. АААА аман от такива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подсветка на екрана, ако мониторът не червенее, си говорим за инвертор...вероятно...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.