Премини към съдържанието
wordi4

Рецензии за нов сайт за смешни картинки и гифчета

Препоръчан отговор

Здравейте , Бих искал да получа критики и мнения за моя сайт за смешни картинки и гифчета

Сайта е адаптивен , работещ под всички мобилни телефони и таблети. Естествено не е изключен факта че има и бъгове при някои потребители , затова се опитвам да ги изчистя на макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва много, става за отбиване на времето. Но картинките все още са малко. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва много, става за отбиване на времето. Но картинките все още са малко. :)

Ами аз по принцип нямам време да се занимавам с него , по скоро приятелката ми качва разни неща защото и е интересно :)) но има повече гифчета отколкото картинки , а вицовете .... да кажем че са прекалено много :))

Аз по скоро се интересувам от дизайн / код . Искам да се хареса на възможно повече потребители ,но не мога да разбера защо не върви много много.

Редактирано от wordi4 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз по принцип нямам време да се занимавам с него , по скоро приятелката ми качва разни неща защото и е интересно :)) но има повече гифчета отколкото картинки , а вицовете .... да кажем че са прекалено много :))

Аз по скоро се интересувам от дизайн / код . Искам да се хареса на възможно повече потребители ,но не мога да разбера защо не върви много много.

Ами време. Популярност се добива след време, постепенно (по мое лично мнение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята на проекта, както и изпълнението му. Повече би ми допаднало ако се добави някакво background-че, защото ми изглежда малко семпло. :)

Редактирано от Й.Георгиев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята на проекта, както и изпълнението му. Повече би ми допаднало ако се добави някакво background-че, защото ми изглежда малко семпло. :)

Ами ще го обмисля това тези дни , понеже няколко човека вече ми го казват . В момента правя система за любими гифчета , вицове и картинки , тоест ако си регистриран ще имаш право да си добавяш неща в папка любими :)

Редактирано от wordi4 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще го обмисля това тези дни , понеже няколко човека вече ми го казват . В момента правя система за любими гифчета , вицове и картинки , тоест ако си регистриран ще имаш право да си добавяш неща в папка любими :)

Хубаво е постепенно да се правят промени и потребителите/посетителите да използват контакт формата за да изказват своите идеи относно проектчето. Според умен успехът се крие в това малко по малко да се усъвършенства с течение на времето както и да се поддържа. Забелязвам немалко случай в българските проекти и не само ентусиазъм в началото, а след това постепенно се губи. На каквато и да е тематика една идея би трябвало да се реализира като успешно творчество! :) Успех ти пожелавам и нека трудът ти се оцени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е постепенно да се правят промени и потребителите/посетителите да използват контакт формата за да изказват своите идеи относно проектчето. Според умен успехът се крие в това малко по малко да се усъвършенства с течение на времето както и да се поддържа. Забелязвам немалко случай в българските проекти и не само ентусиазъм в началото, а след това постепенно се губи. На каквато и да е тематика една идея би трябвало да се реализира като успешно творчество! :) Успех ти пожелавам и нека трудът ти се оцени!

Ами то сайтчето не е много ново , но е на по малко от година . Иначе току що добавих системата за любими неща , всичко се запазва в базата данни , но в потребителския панел не съм изкарал списък на съответно любимите неща , сега ще го завърша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.