Премини към съдържанието
otoyol

Навигация за Самсунг Галакси С Дуос 7562 (Андроид)

Препоръчан отговор

Здравейте. Сдобих се със смартфон Самсунг Галакси С дуос 7562 (Андроид). Понеже не съм се занимавал с подобни неща, искам да питам каква навигация да му сложа и по какъв начин ? Моля за препоръки от ваша страна. Интересувам се от карта на България само. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Sygic или iGo, аз ползвам и двете. И тъй като са платени, в този форум не мога да ти кажа откъде да си ги намериш. Но попитай Гугъл ;) , той ще те упъти.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :) Можете ли да ми кажете какво трябва да инсталирам, за да мога да прехвърлям чрез кабел USB данни от телефона в компа и обратно ? Не става нещо при мен ... Свалих някакви драйвери за мобилни телефони Самсунг - пише, че има проблем - не можело да намери при инсталацията "NTF" ??? А в самия телефон излиза инструкция, в която пише, че трябва да се сложи WINDOWS MEDIA PLAYER 10 +,  за да има синхрон на данните ?!! Моля помагайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете какво трябва да инсталирам, за да мога да прехвърлям чрез кабел USB данни от телефона в компа и обратно ?

Kies.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти Sygic или iGo, аз ползвам и двете. И тъй като са платени, в този форум не мога да ти кажа откъде да си ги намериш. Но попитай Гугъл ;) , той ще те упъти.

Е не спирай до тук,по ЛС помогни на човека,коледа е, да се зарадва на подаръка,на един Sygic 13 версия ще го зарадва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телефона си има навигация само че е гугъл - в менюто виж иконата "карти" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах КИЕС, но пак не мога да прехвърлям файлове от компа в телефона :@ ОТ телефона в компа успявам да прехвърлям снимки и клипове, но обратното не става. Копирам файл от компа, а като вляза в папка от телефона PASTE не е активно :@ Помагайтееее pls

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах КИЕС, но пак не мога да прехвърлям файлове от компа в телефона :@ ОТ телефона в компа успявам да прехвърлям снимки и клипове, но обратното не става. Копирам файл от компа, а като вляза в папка от телефона PASTE не е активно :@ Помагайтееее pls

Трябва да можеш и без тази програма

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона има карта памет, прехвърляйте файловете на нея. Защото може да не Ви позволява да копирате файлове на паметта на телефона

Както казаха и другите колеги, само като свържете телефона с помощта на Data кабел, и изберете на телефона режим на Външна памет (нещо подобно може да е при Вас).

Ще можете да прехвърляте без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона има карта памет, прехвърляйте файловете на нея. Защото може да не Ви позволява да копирате файлове на паметта на телефона

Както казаха и другите колеги, само като свържете телефона с помощта на Data кабел, и изберете на телефона режим на Външна памет (нещо подобно може да е при Вас).

Ще можете да прехвърляте без проблем.

От къде се настройва това ??? И трябва да се вкл. ДАТА-КАБЕЛА , за да го настроя така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде се настройва това ??? И трябва да се вкл. ДАТА-КАБЕЛА , за да го настроя така ли ?

и изберете на телефона режим на Външна памет (нещо подобно може да е при Вас)

Да.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени кабела ,ако не е оргинален.Аз бях в БГ и си бях забравил кабела в колата на един приятел и си купих друг 8лв дадох на Андроида Samsung S3 mini ми зареждаше не повече от 50процента, WP8 нямах проблеми, така ,че пробвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени кабела ,ако не е оргинален.Аз бях в БГ и си бях забравил кабела в колата на един приятел и си купих друг 8лв дадох на Андроида Samsung S3 mini ми зареждаше не повече от 50процента, WP8 нямах проблеми, така ,че пробвай

Кабелът е оригинален !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди на този линк и си изтегли ръководство за твоя модел http://www.sam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си ръководството от тук. И прочетете внимателно как се минава в режим на външна памет (това при условие, че има карта памет, иначе не действа)

Ако имате подробно упътване (книжка) си прочетете него.

Може да тествате с друг кабел, ако имате някой приятел/познат със Android смартфон. (кабелите са същите).

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабелът е оригинален !!!

Не се обиждай, но като четох из нетта, тел има някои недостатъци,не може да се инсталират приложения на микро картата, а тел има малко оперативна памет и не може да се прехвърлят приложенията на микро картата. Свали си тази програма,, ES Проводник ,, с нея ще можеш да прехвърляш данните от тел на микро картата и обратно,с нея ще имаш достъп и до галерията си и ще виждаш снимки, видео и др, пробвай и с root explorer ..С "Clean Master" си почисвай кеша през ден,да не се товари тел напразно.

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с влизането в АБВ пощата от САМСУНГА... Когато въведа парола и потреб. име и вляза, изписва грешка "изтекла сесия"... Явно за пръв път, когато съм влязал, не съм дал "изход". Влизам в друг АБВ профил /имам 2 пощенски кутии/ - същата работа - "грешка изтекла сесия". Моля помогнете как да го оправя, не мога да влизам от САМСУНГА в АБВ :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.