Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Искам да си взема нов монитор, които да го ползвам и като телевизор. Монитора главно ще го ползвам да играя игри и да гледам филми. Иска ми се да е с IPS матрица и да е 3Д. От мониторите, които съм разглеждал в интернет съм си харесал най-много http://www.asus.com/Monitors_Projectors/VG27AH/ . Проблема е че този модел няма ТВ тунер. Може ли да си купя някакъв накрайник, който да конвертира сигнала? Отделно какво ви е мнението за монитора, на който съм се спрял? 

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този бюджет, малко трудно.

Вижте: LG DM2752D-PZ.

Щом ще се ползва и за TV, колкото повече инча (толкова по-добре).

Иначе ,трябва да си вземете външен приемник, ако закупите само Монитор (с 3D).

Но не казвате за каква телевизия... Ако е за кабелна или сателитна, се обръщате към оператора, да Ви осигури приемник.

Ако е за ефирна цифрова, има качествени приемници DVB-T със HDMI (на Strong), около 60 левчета.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. След като има опция да ползвам приемник, ще се обърна към кабелния ми оператор. В такъв случай, изискването за тв тунер отпада. 

Какви са предмиствата на LG монитора, който ми предложи пред ASUS, който си бях харесал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бих ти препоръчал да си вземеш един проектор и да опънеш един бял плат на стената у вас ше имаш по хубава резолуция и ще си гледаш филмите много по добре :) иначе ако земаш гледай да е поне 19 инча ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Все още не съм си взел монитор и продължавам да се колебая кой да е. Спрял съм се на 4 от тях и ако някой има отзиви от тях ще съм благодарен ако ги сподели. Монитора ще го ползвам главано за игри и филми (2д и 3д). Моделите на които съм се спрял са:
От четирите най не ми допада Филипс-а, не знам защо така. Може би имам чуството, че плащам за името на марката, а не за техническите характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.