Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да попитам мога ли да хостна сайт освен чрез XAMPP на компа си така,че да могат да се логват всички и да е мой домейн. защото тези в нета повечето са платени или не ми вършат работа....

Редактирано от overwhelmii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За адрес се плаща. Иначе - можеш. Ако имаш публично IP нещата стоят по най-лесният начин. Но ще те достъпват по IP. Ако искаш по адресче, ще трябва да платиш на компанийка, която да ти даде такъв и да те запише в DNS записите, така че да може да те има там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам мога ли да хостна сайт освен чрез XAMPP на компа си така,че да могат да се логват всички и да е мой домейн. защото тези в нета повечето са платени или не ми вършат работа....

Това което искаш DNS запис, но както сам рабираш услугата не е безплатна. Има доста безплатни алтернативи, но доколко на теб ще ти свършат работа е отделен въпрос.

http://www.noip.com/

Успех !

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което искаш DNS запис, но както сам рабираш услугата не е безплатна. Има доста безплатни алтернативи, но доколко на теб ще ти свършат работа е отделен въпрос.

http://www.noip.com/

Успех !

В  No-ip  след като опитам да регистрирам домейна ми излиза да платя за пускането на линка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.