Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да  си купя нови колони за компютър , трябва ми нещо което да вади добър звук и бас ... .Харесал съм си един модел-->
https://www.technopolis.bg/b2c/details/565707/P11020301/Kompyutarni-tonkoloni-HAMA-2.1-GREEN-GECKO/52824*
но не съм сигурен дали са добри , не разбирам почти нищо от колони.. ; Ще се радвам да дадете мнение или да ми предложите нещо друго за тези пари :) 
Ако има значение звуковата ми карта е вградена в дъното --> ASROck FM2A85X Extreme4-M
Благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този бюджет не очаквай нещо кой знае колко добро. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.laptop.bg/speakers-fenda-fenda_fd_a511В този ценови диaпaзон нямa много aлтернaтиви! Зa 200-240лв. вече може дa се говори зa прилично кaчество нa звукa, кaто пример behringer ms20/40 aктивни мониторни колонки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари няма да намериш кой знае какво както са казали колегите ... виж варианта 

или виж Microlab FC-330 ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.laptop.bg/speakers-fenda-fenda_fd_a511

В този ценови диaпaзон нямa много aлтернaтиви! Зa 200-240лв. вече може дa се говори зa прилично кaчество нa звукa, кaто пример behringer ms20/40 aктивни мониторни колонки!

+1 за това предложение. Ако е над бюджета може да погледнете друг техен модел(Fenda):  F&D FENDA A320, 41W RMS, 2.1 Крайна цена 67,20 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям, колегите за Edifier X600. При това тонколоните са изцяло от дърво. И доста си тежът.

Имам въпросният модел и съм много доволен от цена/качеството което предлага.

Да не кажа най-доброто предложение за избор на 2.1 система до 90 лв.

Не харесвайте системи само по-красота. Като отидете в на магазина задължително "преслушайте" моделите на които се спрете.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам че напълно изключихте моя вариант :D 
Благодаря много за помощта :) Харесах 2 модела --> AУДИО СИСТЕМА EDIFIER X 600 2.1, 30 W  и Звукова система Fenda F&D A511  ще се радвам да кажете кои са по-добри :) и евентуално дали има магазин от който да ги купя ( в София) или ще трябва да ги поръчвам по интернет? :)
Благодаря отново най-вече за бързия отговор.
Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Edifier X600 ги има в Технополис,на цена от 99 лв.Ще можете да ги прослушате.

Fenda сякаш ги има само по интернетските магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.