Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,на всички ,и аз искам да помоля за помощ, имам климатик OSAKA CH-12-BP/D но не иска да тръгне при старт от дистанционното светва светло диода  power а светло диода за градусите мига,след минута изчакване дава сигнал към външно тяло, но от там се чува едно цъкане от платката на външното тяло и след 3,4 секунди гаснат светло диодите,диода paowr започва да мига. Имало е подобен случай при потребител Krasi70, но той така и не е описал решението, което е жалко. Моля помагайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,на всички ,и аз искам да помоля за помощ, имам климатик OSAKA CH-12-BP/D но не иска да тръгне при старт от дистанционното светва светло диода  power а светло диода за градусите мига,след минута изчакване дава сигнал към външно тяло, но от там се чува едно цъкане от платката на външното тяло и след 3,4 секунди гаснат светло диодите,диода paowr започва да мига. Имало е подобен случай при потребител Krasi70, но той така и не е описал решението, което е жалко. Моля помагайте!

От вчера на обед работи без отказно, но така и не знам от какво може да е и дали няма да се повтори. Възможно ли е от много гъста мъгла която имаше някой датчик да се е ошашавил? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, днес пак има мъгла и климатика пак е вън от строя. Някой има ли идея какво може да ми създава тези проблеми? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.