Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще се използва за игри и работа, програми от сорта на Solid Works.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри нищо съществено, но ето този Dell Inspiron 3737..:

http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_3737-dell_inspiron_3737_5397063475896'>Тук

Редактирано от GreenBody (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри нищо съществено, но ето този Dell Inspiron 3737..:

Тук

Какво значи нищо съществено? Аз сега съм със самсунг от 2години и съм хипер доволен от лаптопа, но при игри си стига до макс и не играя, за да не го прецакам.

А 17" са ми нужни заради чертането, по-добре се вижда!

Ако може да е от тук http://www.unicombg.net/index.php?page=home или техно....те, че ще е на лизинг!

Аз на марки не робувам, много се говорише и за самсунга, че не е ок,но аз съм доволен. И все пак като цяло към кое да се насоча, гледам сега Lenovo са на върха на класациите.

Но ми трябва лаптоп с добро охлаждане, за да мога да разпускам от време на време с някой от новите заглавия като например фифа или новото кал оф дюти

Редактирано от Versace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весела коледа !

Здравей ! Поради факта ,че и аз търся подобна машинка ,бях писал и тема ,но все още не съм си купил нов лаптоп.

Причините са много ,но конкретно липсата на добро охлаждане и ниско качество на хардуера ,както и гарнционните условия.

Имам приятел собственик на сервиз за електроника ,който почти ме отказа също за нов лаптоп и ми препоръча да си взема втора ръка ,но все още не е получил това което търся!

Виж следните предложения ,който аз съм гледал и ще помоля хората с повече опит тук да изкажат ,някакво мнение !

Acer Aspire V3 -772 ето и ревю Тук има различни конфигурацийй ,но този е в твоят бюджет

Lenovo IdeaPad Z710 Тук ме притеснява гаранционното обслужване ,понеже сервиза е в Полша !

Asus K95 Този е 18 инча ,но с по слаба видео карта

Тези са в рамките на твоят бюджет 

Аз искам да питам относно този модел на Dell 7737 би ли оправдал цената си спрямо качество и здравина ? Или по добре този Asus G750JW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко офтопик, но направо съм отвратен от батериите които предлагат, дори G750 с 5900 mAh...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За работа с посочените програми аз бих предложил това:

- HP ProBook 470 E9Y67EA - приятел има подобен и върши чат пат това, което си писал и ти и е много доволен ( само дето той е на 15", а не на 17", но параметрите са идентични )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тия изброените кое да избера? Лаптопът ще се използва предимно за CAD CAM програми като Solid Wokrs, Mastercam TopSolid и подобни, както и от време на време някоя игра от новите заглавия като CoD Fifa 2014 GTA V.

Задължително 17" матрица, харда може да е 750Gb, не държа да е по-голям.

Какво ви е мнението за Acer, аз съм малко резервиран към тази марка?!

Какво да избера Lenovo, Asus, Dell, Acer?

Трябва ми да е с добро охлаждане.

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-lenovo-ideapad-z710-59-390176.html?___SID=UКакво мислите за този и какви са тия 4 клетъчни батерии, добри ли са, някакво ново поколение ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете, до 2-3 дн трябвa дa решa, ценa врче е 1600лв и от къде дa го купя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леново-то, което си посочил не е лош вариант, но аз лично бих се придържал към НР–то от по-горе. Колкото и да е готино като дизайн и мощно като параметри си остава мултимедиен модел, който за мен не е пригоден за работа - говорим да се замъкнеш на обект с него, да чертаеш и пр.

По отношение на това откъде да го вземеш - избягвай техно-тата. Фирми за лаптопи специализирани си има достатъчно. Аз съм пазарувал от PCStore.bg и за момента съм останал доволен от качеството на обслужване и предлаганите стоки.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения 17"  който аз съм пипал и ми е направил впечатление като дизайн,изработка и здравина е  N76V но е над бюджета ти. В момента тая серия на Асус и  серията V5  на Ейсър  са без алтернатива на пазара в българия.  Ако паднеш на 15 инча  ще имаш повече избор.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

глас за пробука на hp. имам стар модел 15" - справи се дори с 7-ца и с текущата версия на солидворкс 2013. естествено не може да очакваш чудеса, но за преносима станция си е повече от добре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая видео карта на леново гт740м по-бавна ли е от тази на пробука?Това HP с какъв корпус е, пластмаса? Нали Hp се славиха с лошото охлаждане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Probook е бизнес клас лаптоп с висококачествен корпус. Охлаждането на лаптопа е перфектно. Лошите охлаждания на HP са в Pavillion сериите. Видеокартите са почти равни като възможности. 740м е с 3-4% по-бърза. Аз бих взел Probook-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета, че клавиатурата на пробука била много кофти, какво толкова и е кривото?Това че Леново е фуул ейч ди не е ли +?

Редактирано от Versace (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или леновото или ей тоя -> Acer

Aргументи ? Къде дa видя кaкви темп държaт под нaтовaрвaне, точно тия конфигурaции нa моделите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и двата лаптопа имат затруднения с охлаждането при екстремно натоварване.Acer-a има една идея по-добро охлаждане и малко по-добра видеокарта.Леновото за сметка на това има FULL HD панел, което ще е доста полезно при работата с CAD програми и хибриден диск, който ще спомогне за бързодействието на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.